Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen volt a tinikorod?

Milyen volt a tinikorod?

Figyelt kérdés
Milyen tanuló voltál? Mennyit jártál bulizni? Hogy jöttél ki a szüleiddel? Mennyit csajotál/pasiztál? stb :)
2011. jan. 3. 17:58
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Az első 3 ban mindig benne voltam, a szüleimmel közepes volt a kapcsolatunk, bulizni nem jártam, nem "pasiztam" egy párom volt tinikoromban aki még most is a párom:)
2011. jan. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Éheztem, fáztam és évekig szinte csak egy ruhában jártam.Nem jártam bulizni, de sportoltam és sokat olvastam.Iskolába szerettem járni, de tanulni nem, mert nem is lehetett az otthoni légkör miatt, viszont így is elég jó jegyeim voltak.Szóval, nem tudom, hogy mi az a tinikor, sajnos.
2011. jan. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

az eleje iszonyat nyomasztó volt, mivel gyalázatosan kövér voltam, emiatt lúzer is :D

aztán 16 évesen elkezdtem koncertekre járni, bulizni, 17 évesen ledobtam pár kilót, megjött az önbizalmam. ennek köszönhetően lefeküdtem pár olyan fickóval, akiket ma inkább letagadok.

a szüzességemet szerencsére egy normális sráccal vesztettem el, akibe reménytelenül szerelmes voltam :D

18évesen próbáltam ki a füvet, nem szoktam rá, de volt pár jó tépés a haverokkal.

ittam is tisztességesen, abból is volt néha elég csúnya hazamászás :D

tanulni nem igazán szerettem, szerencsére a fontos dolgok megmaradtak a fejemben, a matekkal szoptam csak végig a gimit.

3-4es tanuló voltam, felvettek egyetemre is, van 2 nyelvvizsgám, és komoly kapcsolatom is :D

most vagyok 23 éves

2011. jan. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

-----


itt valaki kérdezte hogy ha rossz tanuló voltam, hogyan mentem egyetemre

12. végére belehúztam csak abból a tárgyakból ami beleszűmított így pont felvettek, a többit meg letudtam egy kettessel :D


furcsa is volt az első évben mikor szokatlan volt hogy tanulnom kell nap mint nap. de késöbb belejöttem és persze megbántam hogy elötte annyira belesz@rtam a tanulásba...


----

2011. jan. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
A tegnapi 18:19-es vagyok! Ki az a prosztó aki lehúzta a válaszomat,és miért? A kérdésre válaszoltam,akkor mi itt a baj??
2011. jan. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
zűűrös
2011. jan. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!