Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen volt a tinikorod?

Milyen volt a tinikorod?

Figyelt kérdés
Milyen tanuló voltál? Mennyit jártál bulizni? Hogy jöttél ki a szüleiddel? Mennyit csajotál/pasiztál? stb :)
2011. jan. 3. 17:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
44%

3-s-es tanuló voltam, bulizni nyáron sokat,év közben kb havi 1*. 16 éves koromtól.

Szüleimmel jól kijöttem, futó kapcsolataim nem voltak . Mindig komolyabbra törekedtem,az más kérdés hogy nem nagyon jött össze 3-4-5 hónapnál hosszabb kapcsolat egy kivételével:) Szóval keveset pasiztam

2011. jan. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
79%
Kitűnő voltam, a koliban a haverokkal söröztem minden nap, a szüleimmel nem voltam jóban, és nem volt csajom, hiába próbálkoztam számtalanszor.
2011. jan. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
85%

Na nekem még tart sőt még csak most kezdődik. A sulit szívből utálom, unalmas de azért 4-es átlagom van és gimibe járok. Ilyen esti bulira csak akkor megyek ha valami szülinap van vagy ilyesmi (pl.: most szilveszter). Inkább hétvégén napközbe meg suli után lógunk 2-3 órát. Anyámék elváltak de mindkettőjükkel megvagyok. Viszont a nővérem 18 éves hát ő nagyon gáz. MINDEN NAP elkésik a suliból állandóan azon veszekednek anyámmal hogy rakjon rendet a szobájába meg nagyon egy lúzer pasija van akivel állandóan veszekednek nem is értem miért nem szakítanak végleg. Komoly szerelem az életemben még nem volt de van még időm :)

15/F

2011. jan. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:

anyu alkoholista most nem iszik és jól kijövök vele apukám sajnos meghalt

3-4es tanuló voltam meg még most is

bulizni 15 évesen voltam először(kb ittam egy colát és 11kor otthon voltam)

nem volt 1 hónapnál hosszabb kapcsolatom pedig szerettem volna

2011. jan. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
58%

sajnos gimiben nagyon rossz tanuló voltam, több tárgyból is bukásra álltam, sokszor lógtam a suliból és egyebek, de szüleimmel jó kapcsolatom volt, sosem hazudtam nekik,

bulizni elég sokat jártam, de nem nagyon pasiztam, csak elvétve, inkább élveztem a baráti társaságot

egyetemista koromra megkomolyodtam, sokat tanultam (hát mivel egyetem volt) és többet pasiztam

kicsit érdekes, fordított ember vagyok sokszor :D

2011. jan. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
75%

Balhés,nagyon balhés! 3-4-es tanuló voltam úgy,hogy otthon sosem vettem elő a könyvet,csak amit az órán megjegyeztem. A leckémet mindig az órák előtt írtam,vagy másoltam valakitől. 3 éven belül sikerült elhitetnem két tesitanárral,hogy van éves felmentésem,és biztos azért nem találja,mert valahova elkallódott. A negyedikben már nem vette be,úgyhogy muszáj volt vennem egyet! Bizonyítványt hamisítottam,volt osztályfőnökim,igazgatóim,és fegyelmi eljárásom is mert annyit lógtam,hogy majdnem kicsaptak! NEM vagyok ezekre büszke,és hál' Istennek a középsuli 4. évére egészen megjavultam. Ekkora véget ért egy 4 éves kapcsolatom,majd elkezdtem bulizni,és pasizni. Mivel otthon tudták,hogy nem vagyok jókislány sose akartak elengedni,ezért mindig meglógtam,és hát a bulik elég kemények voltak(rocker voltam :) ).


25/N

2011. jan. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
utsó: ha sz@r tanuló voltál hogy mentél egyetemre? vagy milyen szakra? nem kötekedésből, csak érdekel!
2011. jan. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
79%

Én most 53 éves vagyok, tehát elég régen voltam tini. A szüleim nagyon szigorúan fogtak, nem járhattam diszkóba, és este 8-ra otthon kellett lennem. Nagyon utáltam, bár szerettem a szüleimet. Az esküvöm előtt anyukám nagy kegyesen közölte velem, hogy most már elég 9-re hazamennem. Borzasztó volt ott hagyni a társaságot, akik még akkor kezdtek igazán "élni".

20 évesen férjhez is mentem, de aztán se lett sokkal jobb.

2011. jan. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt tinikorom,nem hasznàltam ki,most meg màr késõ.(tulsàgosan komoly voltam)
2011. jan. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Nem volt túl jó. Az iskola egyik legjobb tanulója voltam, így simán bejutottam az egyetemre. Nem buliztam, nem ittam alkoholt, nem kábszereztem. Otthonülős típus voltam, az a tipikus lúzer fajta. A törvénnyel többször meggyűlt a bajom. Ennyi.
2011. jan. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!