Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám mért mondta azt hogy egy...

Apám mért mondta azt hogy egy k*rva vagyok?

Figyelt kérdés

Ma kifestettem magam, de csak alul kék szemceruzával. NEM MINDENNAP csak megnéztem hogy áll.

És nem mostam le. :S (kár volt)

Mert apámnak az első szava az volt hogy egy k*rva vagyok. Meg tesóm is hogy ugy nézek ki mint egy cigány. Meg hogy nem kellene 13 évesen kurv*skodni.


2010. dec. 28. 12:18
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:

Várjatok, igazatok van, kedves válaszolók!


[link]


Tényleg nagyon k*rvás a smink :DDDD Nevetségesek vagytok komolyan!:D


27/N

2010. dec. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 A kérdező kommentje:

27/N


Kicsit én is meglepődtem mert ha ez sok az embereknek akkor elájolnának ha meglátnák hogy az osztályomba mi folyik

2010. dec. 28. 20:41
 53/55 anonim ***** válasza:
Aki orrbarugdosná az asszonyt, ha sminkel: Az é férjem sem szereti, ha kifestem magam, mert szte így vagyok szép. DE ha kifesteném magam csak úgy, a magunk örömére, és ő MEGÜTNE, addig tartana a férfiassága. Kölcsönös tisztelet, nem ütöm meg a másikat, elfogadom, ha meg megüt, ILYENÉRT, akkor azt sem érdemli azután, hogy kutyába vegyem. Tudom, hogy ez fájni fog neked, de aki ilyet ír, az bármit is mond, nem férfi. Csak sajnálni tudom a feleségedet, ha TÉNYLEG ilyen vagy. Üdv: Egy nem sminkelő, két gyerekes anyuka, aki felháborítónak tartja, ha egy felnőtt, ahelyett, hogy NEVELNE, elmagyarázná a dolgokat lek.vázza a saját gyermekét. Aki meg pofonnal is fenyegetőzik, az gondolkodjon el: Egy gyereket nevelni, vagy fenyegetni kell? Gondolom, azért írt ilyet mert ő nem volt normális gyerek, és fel sem tudja fogni, hogy egy sor észérv, kedves beszélgetés és példamutatás használ egy NORMÁLIS gyereknél, a fenyegetés, agresszió, zsarnokoskodás a gyenge jellemű ember fegyvere, aki inkább megérdemelné azt a pofont, amit kíván a kérdezőnek. Elnézést, felhúztam magam a sok ostobaságon... éj is tdok szigorú lenni, ha ez kell, de lehet, hogy az én kamasz gyerekem túl tökéletes, még nem kellett aláásnom a tekintélyemet, csak hogy megértse, amit kell.
2010. dec. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 A kérdező kommentje:
Azóta apuval megbeszéltük és azt mondta hogy ideges volt,meg Ő nem szokott hozzá ehhez mert amióta megismerték anyuval egymást (20 éve) anyut sosem látta kisminkelve. Elmondtam neki hogy ez a mai világban már máshogy megy. De én sem fogom magam iskolába meg az utcára sminkelni.
2010. dec. 28. 20:50
 55/55 anonim válasza:
Ritka okos ember lehet apád...
2010. dec. 29. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!