Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám mért mondta azt hogy egy...

Apám mért mondta azt hogy egy k*rva vagyok?

Figyelt kérdés

Ma kifestettem magam, de csak alul kék szemceruzával. NEM MINDENNAP csak megnéztem hogy áll.

És nem mostam le. :S (kár volt)

Mert apámnak az első szava az volt hogy egy k*rva vagyok. Meg tesóm is hogy ugy nézek ki mint egy cigány. Meg hogy nem kellene 13 évesen kurv*skodni.


2010. dec. 28. 12:18
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
Amúgy ennél sz.rabb dumát még sosem hallottam, hogy ronda leszel tőle.Miért, azok az öregasszonyok, akik nem festették anno magukat, sose lesznek ráncosak?Hagyjuk már ezt.
2010. dec. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 A kérdező kommentje:

Igen ezért is mondtam hogy nem szeretem az alapozó féléket mert tényleg annyira ráncosít. De szerintem egy kis szemceruzától nem leszek ráncos,főleg ha nem is minden nap sminkelem magam. Iskolai időszakba jó ha 1 héten 2-szer. azt is péntek-szombat. Ugyhogy ennyit erről és mikor van csak szünet?? Téli-tavaszi-őszi.

Mert még nyáron nem is volt sminkem

2010. dec. 28. 12:47
 33/55 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz tőle!Alapozót tényleg ne használj, mert az nem jó, de a szemfestéktől nem leszel ráncos.
2010. dec. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
0%
A kisminkelt "Cicababák" nekem is tetszenek.:) De tudom mire kellenek.Ha az én párom festené magát, olyat kapna, hogy lehetne mit takargatnia az alapozóval.így legyen szép, ha meg csúnya, ne menjen utszára.
2010. dec. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:

26 éves vagyok 16 éves kosom ota naponta sminkelek(alapozóó)

Egyáltalán nem rncos a böröm és nem is ragyás.Szóval ha jó minöségü sminkeket hazsnálsz(föleg manapság már sok van)akkor nem lesz bajod tőle és nem leszel ráncos.Amúgy én sem vagyok a hive annak h ilyen fiatalon kezdj sminkelni,hébe hoba egy kis természetes smink oké,meg persze a sulibulikba de azért nem kell túlzásokba esni.

2010. dec. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:

te meg gondolom nem kellesz nekik semmire....:-)

nagyon beszűkült egy ember lehetsz te, ha erről ítélsz meg valakit, hogy sminkeli-e magát, vagy sem.

2010. dec. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen ledöbbentem a válaszok többségén.

Sokak szerint még pofon is járna neki? Na szép kis szülő az ilyen, nem irigylem a gyereketeket, márha van. Biztos nektek is jól esett volna tini korotokba az ordítozás, verés vagy lehet úgy neveltek pont és ezért... na de hagyjuk nem merülök el ebben a témában.

Ha valami nem tetszik azt normálisan is el lehetne mondani a gyereknek, meg nem jó taktika a tiltás.

Sztem nyugodtan sminkelheti magát szolidan, nem attól lesz vki k.rva, ha sminkel és nem is öregít, ha normális minőséget veszel, sőt még hidratál is.

Sztem beszéld meg a dolgot a szüleiddel(ha lehet velük) ne beszéljenek már úgy veled, mint egy kutyával, egy gyereknek is vannak érzései, normális hangnem alap oda-vissza.

2010. dec. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
100%
Kislány!Nagyon szolídan, vagy egyáltalán ne fesd magad.
2010. dec. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
100%
"Ha az én párom festené magát, olyat kapna, hogy lehetne mit takargatnia az alapozóval.így legyen szép, ha meg csúnya, ne menjen utszára."-12.49-es válasza. Aki így beszél nem is férfi. NEm is értem a párod. Ilyen embernek nem való nő. Megütnéd a szerelmed(na nálad nem helyén való ez a szó, mind1), mert sminkeli magát??? Szóhoz se jutok... Segggfej.
2010. dec. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 A kérdező kommentje:
szemceruza az elég szolíd?
2010. dec. 28. 12:58
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!