Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám mért mondta azt hogy egy...

Apám mért mondta azt hogy egy k*rva vagyok?

Figyelt kérdés

Ma kifestettem magam, de csak alul kék szemceruzával. NEM MINDENNAP csak megnéztem hogy áll.

És nem mostam le. :S (kár volt)

Mert apámnak az első szava az volt hogy egy k*rva vagyok. Meg tesóm is hogy ugy nézek ki mint egy cigány. Meg hogy nem kellene 13 évesen kurv*skodni.


2010. dec. 28. 12:18
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
100%
amúgy attól, h valaki festi magát, még nem lesz k.rva...
2010. dec. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 A kérdező kommentje:
12:27: Csak az az egészben a rossz hogy csak fekete van ami oltári rondán néz ki rajtam, meg sötét kék, a sötét kék nagyon jól néz ki. :)
2010. dec. 28. 12:29
 13/55 anonim ***** válasza:
77%
Amikor EGYSZER kipróbáltam 13 évesen a szemfestéket, akkor az egész család EGYSZERRE k.rvázott le (értsd: anya, apa, keresztapa, nagynéni, nagybácsi), mert családi ünnepség volt. Úgy szégyelltem magam, hogy azóta sem festem magam, pedig 25 éves vagyok (és persze jó, hogy nem "ráncos banya", ahogy az egyik előző válaszoló fogalmazott, de borzasztó gátlásaim vannak ezügyben).
2010. dec. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
26%
apád lehet jár(t) k*rvákhoz, azt valamelyik úgy festette magát.
2010. dec. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél barnát, ha festeni akarod magad.A sötét színek nem állnak jól egy ennyi idős lánynak.
2010. dec. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy apád csak nem tudja jól kifejezni magát. Nem valószínű, hogy úgy értette, ahogy mondta. Ha úgy fogalmaz, hogy "olyan k*rvásan nézel ki, így kifestve 13 évesen", akkor talán te sem éreznéd sértőnek, amit mondott.
2010. dec. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
14%
Minek fested magad? Te is csúnya vagy smink nélkül mint azok a nők akik itt védenek?
2010. dec. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
ajj előző, te szerencsétlen.....biztos te is egy vagy azok közül a gyönyörű saruban meg szőttesben járó bölcsészlányok közül, akik olyan szép nagy tundrabugyikat hordanak, és sose festik magukat...
2010. dec. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
29%
Nem én szimplán jó csaj vagyok így természetesen is.
2010. dec. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
0%
utolsó, igazad van, mi a frinc fr.ncnak festi magát egy taknyos 13 éves, akinek még barbiznia kellene? és akkor kiakad, hogy lek.rvázza az apja, annak volt igaza, aki azt írta jól pofán is kellett volna kenni.
2010. dec. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!