Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám mért mondta azt hogy egy...

Apám mért mondta azt hogy egy k*rva vagyok?

Figyelt kérdés

Ma kifestettem magam, de csak alul kék szemceruzával. NEM MINDENNAP csak megnéztem hogy áll.

És nem mostam le. :S (kár volt)

Mert apámnak az első szava az volt hogy egy k*rva vagyok. Meg tesóm is hogy ugy nézek ki mint egy cigány. Meg hogy nem kellene 13 évesen kurv*skodni.


2010. dec. 28. 12:18
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:

Minek egy gyereknek smink? Addig örülj, amíg szép fiatalos az arcod, a sminktől hamar ráncos lesz, és akkor ezerszer bánni fogod, hogy már gyerekkorodban elkezdtél sminkelni csak mert az a menő a korosztályodban. Egyébként ki kell ábrándítsalak, a gyerekeknek hülyén is áll a smink, úgyhogy még csak szép sem leszel tőle. Fölösleges.

Amit apádék mondtak, az durva volt, de nyilván ugyanazt akarták kifejezni vele, amit én és a többi válaszoló is fölöttem. Csak épp megtehették volna normálisabb hangnemben, hogy megértsd és ne essen rosszul.

2010. dec. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
12. 35-ös vagyok, a 12 .32-nek szólt
2010. dec. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:

óó persze, el tudom képzelni...na mindegy.


"Ma kifestettem magam, de csak alul kék szemceruzával. NEM MINDENNAP csak megnéztem hogy áll"


Ti nem tudtok olvasni?Nem mindennap festi magát.

2010. dec. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 A kérdező kommentje:
Én tényleg teljesen őszintén mondom hogy ha azt mondják hogy ne ezzel vagy még ne mert nem áll jól. Akkor még ki is kértem volna a véleményüket hogy akkor milyen szín állna a jól, vagy milyen alkalomra lenne a smink a megfelelő. Mert szerintem más lett volna az ha azt mondja apu "hogy ez nem áll jól" vagy "kislány vagy még ehhez"
2010. dec. 28. 12:39
 25/55 anonim ***** válasza:
Kell a megrázó élmény, örülj, hogy a pofon elmaradt, és rávetített, hová vezet ha fested magad már most.Örülj, hogy szép vagy, és élvezd azok írigységét, akik nem viselik el a természetes szépséget.Te leszel különleges, ha nem fested magad.apukád meg is fogja veled utáltatni, és ez nagyon helyes.
2010. dec. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
Érdekes, és kislánykoromban is szerettem kifesteni magam otthon játékból anyu sminkcuccaival, az utcára nekem sem engedték meg kb 15 éves koromig.A kérdező sem azt írta, hogy mindig festi magát, most mit kell ledorongolni?Amúgy szerintem egy nőhöz hozzátartozik, hogy szépen ki legyen festve, nem kell öt kiló smink,de én ki se lépek úgy az utcára, hogy ne fessem ki legalább a szempillámat.És nem azért, mert csúnya vagyok, de nekem ez alap.
2010. dec. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
0%

teljesen mind1 hogy kevés vagy sok smink.elárulom a fiúk is utálják a sminket.csak magad miatt meg nagy hülyeség cssinálni.ronda leszel tőle.

f

2010. dec. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
100%
azta. ti vagy nem vagytok lányok, vagy elfelejtettétek miylen 13 évesnek lenni. a sulibulikra festettük ki mi is egymást, a lehető legbotrányosabban:D ízléstelen színösszeállítás, borzalmas frizurák és elképesztően jól éreztük magunkat ettől. apukád csak rosszul fejezte ki magát. szerintem arra célozgatott, h elképesztően k.rvás. a kérdező nem utcára, iskolába egyéb kultúr helyre viselte a szemceruzát, hanem otthonra... én ugyanilyen voltam. apám rendszerint a falra mászott a kék szemfesték, lila csillámpor kombinációtól:D láss csodát, 20 éves vagyok, nem k.rválkodom, ééés megtanultam sminkelni...
2010. dec. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
100%
Szóval a fiúk utálják a sminket?De a kisminkelt, csinos cicababákat szeretik, ugye?:-)
2010. dec. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
0%
Így van.Ne a festéktől legyen már önbizalmad, aztán amig nem láttak smink nélkül azt sem tudják ki vagy.A barátnőm max szilveszterre festi ki magát viccből, meg ha prostinak öltözik a szexhez.27évesen
2010. dec. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!