Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám mért mondta azt hogy egy...

Apám mért mondta azt hogy egy k*rva vagyok?

Figyelt kérdés

Ma kifestettem magam, de csak alul kék szemceruzával. NEM MINDENNAP csak megnéztem hogy áll.

És nem mostam le. :S (kár volt)

Mert apámnak az első szava az volt hogy egy k*rva vagyok. Meg tesóm is hogy ugy nézek ki mint egy cigány. Meg hogy nem kellene 13 évesen kurv*skodni.


2010. dec. 28. 12:18
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
előző, hát mert nem is férfi, valami bányarém nő lehet.
2010. dec. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 12.55 orrba is rúgnám, ha a gyerekem azt a példát látná, hogy az anja festi magát, mint egy szajha.Nem csúnya, és nem is akarná festeni magát soha.Büszke vagyok rá, és ő is rám, hogy az ilyen 21. századi betegségeket mint ez nem engedem a közelünkbe.

Mégegyszer hangsúlyozom, ő nem csúnya.Tudom ez rosszul esik most.

2010. dec. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
Érdekes, előző, az előbb még azt írtad magadról, hogy te így vagy szép....atyaég, szánalom a köbön, amit művelsz.Ha tényleg pasi lennél, akkor meg valóban egy idióta vagy, nemtom milyen lehet a csaj, aki szóbaáll egy ilyennel(de el tudom képzelni)
2010. dec. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:

mondtam hogy fájni fog :)

Te pedig kérj bocsánatot apukádtól, amiért kihoztad a békatűréséből.

2010. dec. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:

Miért baj az, hogy néha kifesti magát? Ha 13 évesen szexelne akkor még mondhatnátok, hogy k*rva lesz belole, de egy kis szemceruzától, ugyan már. A húgom 12 éves, néha a hajam szála égnek áll attól amit magára tesz, de nem szólok rá, mert nem iskolába megy úgy, jó gyerek és kituno tanuló.

Szerintem semmi baj nincs egy kis szemceruzával, csak ne iskolába járj úgy.

Én, ha munkába megyek szinte minden nap sminkelek, korulottem mindenkin van egy kis festék. Nem vagyok csúnya, de jobban kihozza a szemem. És egyetlen pasi sem vert meg azért mert sminkelek, inkább tetszik nekik.

2010. dec. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:

"A kisminkelt "Cicababák" nekem is tetszenek.:) De tudom mire kellenek"


az, csak téged minősít, hogy mire van igényed.

2010. dec. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
kérdező, nem az a baj, hogy "sok" a szemceruza. alapvetően nem sok. ha nem illik a bőröd színéhez, alapvetően harsány a színe, akkor nem hétköznapokra való. lehet, ha barnával próbálkoztál volna, akkor apukád észre sem veszi... a barátnőiddel együtt biztos hatalmas készlet sminkcuccotok van. próbálgassátok, hogy kinek mi áll jól, melyik szín stb... emellett szerintem apukád pánikba esett, hogy a kicsi lánya kezd felnőni:D
2010. dec. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:

Esdekelve kérlek benneteket, hogy ne legyetek buták.


"Igen ezért is mondtam hogy nem szeretem az alapozó féléket mert tényleg annyira ráncosít"


Az alapozó NEM ráncosít. A ráncok azért alakulnak ki, mert a bőr kollagén termelése 30 éves kor felett egyre jobban csökken. Ez egy belső folyamat. Ráadásul a mai alapozókból már mindenféle van. Száraz, zsíros, vegyes, érzékeny, aknés, mindenféle bőrtípusra.

Szerintem itt sokan a kiló vakolatot értitek "smink" alatt.

2010. dec. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 A kérdező kommentje:

:) köszönöm a válaszokat, de igazából itt indult egy kisebb veszekedés is. Én nem szeretném hogy ez miatt a kérdés miatt össze vesszetek. :) És mint mondtam az a szem ceruza is csak péntek-szombaton kerül rám..

Meg most a téli szünetben, de ha elkezdődik az iskola akkor megintvége és majd csak pénteken meg szombaton

2010. dec. 28. 15:43
 50/55 anonim ***** válasza:

Úristen! Hát leesett az állam a válaszok láttán...

EGYÁLTALÁN NEM SOK A SZEMCERUZA, ÉS ETTŐL NEM LESZEL K*RVA.


Tudjátok, hogy a smink mire való??? Nem arra, hogy k*rvának hívjatok érte bárkit is, hanem arra, hogy ami szép az arcon, azt kiemelje!


EGY SZEMCERUZA, EMBEREK!!!!


Kérdező: nem érdemes itt kérdezni semmit, látod mi lesz.. ;) Nem hiszem, hogy akár a szempillaspirál is akkora nagy bűn lenne.. Jesszusom, milyen emberek járnak ide komolyan :DDD


27/N

2010. dec. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!