Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám mért mondta azt hogy egy...

Apám mért mondta azt hogy egy k*rva vagyok?

Figyelt kérdés

Ma kifestettem magam, de csak alul kék szemceruzával. NEM MINDENNAP csak megnéztem hogy áll.

És nem mostam le. :S (kár volt)

Mert apámnak az első szava az volt hogy egy k*rva vagyok. Meg tesóm is hogy ugy nézek ki mint egy cigány. Meg hogy nem kellene 13 évesen kurv*skodni.


2010. dec. 28. 12:18
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
52%

Ha nem minden nap húzod ki, akkor az azt jelenti, hogy néha kihúzod. Innentől meg nem vágom miért húzod ki azért, hogy megnézhesd hogy áll, hülyeség, mindegy.

Ettől független apád elég tapló volt, otthon úgy festegetheti magát az ember, ahogy akarja, suliba azért még ne nagyon, 13 évesen tök fölösleges... De otthon meg kit érdekel...

2010. dec. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
50%
13 évesen elég kori a sminkelés... ezért mondták, csak durván :S.
2010. dec. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
86%

Lehet nem állt jol,vagy ugy gondolják h ez nem hétköznapi vieselet.Ha festeni akarod magad szerintem inkább valami szolidabb természetesebb sminket használj.Ennyi idősen tényleg ne használj még erős sminket a hétköznapokra.

Amúgy meg ne fogallakozz velük,elég bunko beszóls ez egy apátol,lehetett volna szépen is mondani h ne fezsd ki magad.

2010. dec. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:
1. Iskolába nem festem magam. Itthonra sem minden nap, csak magabiztosabbnak érzem magam ha ki van húzva a szemem. Képeken vissza fogott lány vagyok, mint a való életben is. Utra sem megyek ki sminkesen esetleg ha várom a barátnőim és kinézek hogy jönnek-e akkor ki futok de amúgy ki lát?
2010. dec. 28. 12:23
 5/55 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan furcsalltak,hogy ennyi festeket teszel magadra, hisz amugy nem szoktal csak ritkan. Az en tanacsom,hogy ha szereted es neha tobbet teszel,mint amire ok szamitananak akkor kezd apradonkent megszoktatni veluk, egy kicsi alapozo egy halvanyabb szmhelyfestek es szemceruza. Idovel megszokjak es akkor belevaghatsz a sotet szinekbe is. De ez a jelzo durva volt!
2010. dec. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
14%
Mert jó úton haladsz, hogy az legyél, ha már fested most magad.Pofot is kellett volna kapjál, jó nagyot.
2010. dec. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:
* utcára
2010. dec. 28. 12:24
 8/55 anonim ***** válasza:
28%
mert még nem akar nagypapa lenni,és keresni azt aki majd a gyerektartást fizeti.
2010. dec. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:
alapozót semmmi féle képpen nem rakok magamra nem akarok 25 évesen úgy kinézni mint egy ráncos banya. Csak szem ceruza. Azt sem minden nap. Ha nincs időm akkor egyátalán nem mert ez csak akkor csinálom ha unom magam
2010. dec. 28. 12:26
 10/55 anonim ***** válasza:
Ne kék szemcerkával sminkelj, mert az tényleg gáz.Húzd ki barnával, és ne alul, hanem felül.Amúgy, ha csak picit fested ki magad(mondjuk csak szempillaspirál, meg naygon pici halvány szemhéjpűder, az egyáltalán nem k.rvás.)
2010. dec. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!