Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszélek álmomba! A férjem...

Beszélek álmomba! A férjem felkelt erre hajnalba is. Kihasználta az alkalmat és kérdezett mindent. én meg válaszoltam rá. Azt mondta hogy jó pár dolgot elmondtam neki. Azóta nem szól hozzám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom hogy olyan dolgokat mondtam el neki amit hát még én sem tudom hogy helyes vagy nem stb.. Köszönöm a válaszokat! 27N
2011. júl. 19. 20:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj meg, de ez azért elég vicces:) Ilyesmiről még nem hallottam.

De amúgy ha nem csaltad meg vagy nincs olyan dolog amiről neki mindenképpen tudnia kéne mégsem tud, akkor olyan nagyon durva dolgokat nem mondhattál neki...

2011. júl. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne higgyél neki, blöfföl, én is próbálkoztam ezzel, de vagy felkel, vagy elhallgat. Nem hipnózisban vagy.
2011. júl. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát kérdezd meg tőle,hogy mit mondtál neki és hogy miért is haragszik pontosan..meg hogy amit akkor mondtál,abban nem bízhat..
2011. júl. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
69%
Egy biztos pár kapcsolat alapja az Őszinteség.
2011. júl. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%

Miért?Van olyan titkod előtte, amit nem mondtál el neki?

Nálunk is volt ilyen "állítólag", de én a titkos szexuális vágyaimat mondtam el neki.Muszáj voltam elhinni, mert tényleg mindent úgy csinált utána...

2011. júl. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy blöff, mi is sokszor csináljuk ezt...de aztán jót röhögünk :D amúgy nem hiszem, hogy ilyen létezne, már bocs
2011. júl. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
93%

Én is beszélek álmomban,és a párom is poénból mert úgy hallotta hogy ilyenkor ki lehet faggatni az alvó ember kipróbálta.De semmi..Nem igaz,hogy ha kérdeznek válaszolunk rá.ugyanis mélyen alszunk,és nem hipnózisban vagyunk..Sőt inkább felébredek a hangjától,de nem fecsegek.

A párom inkább azt mondja,hogy sokszor teljesen érthetetlen az amit beszélek..Szóval a férjed kamuzik...

2011. júl. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Az ember álmában minden hülyeséget összehord :D tapasztalat :D
2011. júl. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Anyám egyszer reggel megkérdezte, hogy itthon leszek-e mikor hazaér. Délután csodálkozott, hogy miért vagyok itthon, mikor reggel azt mondtam neki, hogy megyek egy városba. Néztem rá nagy szemekkel, mert egy olyan várost mondtam neki álmomban ahol senki ismerősöm se lakik. Szerintem beszélj vele. Más tudati állapotban van ilyenkor az ember. És ha ezt a férjed nem látja át... Hát akkor nem tudom mi a megoldás
2011. júl. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Őszinte vagyok vele mindenben.. de gyerek vállalás .. amint mindig össze kapunk.. és igen az egyik kedves válaszoló említette a szexuális életet..
2011. júl. 19. 20:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!