Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszélek álmomba! A férjem...

Beszélek álmomba! A férjem felkelt erre hajnalba is. Kihasználta az alkalmat és kérdezett mindent. én meg válaszoltam rá. Azt mondta hogy jó pár dolgot elmondtam neki. Azóta nem szól hozzám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom hogy olyan dolgokat mondtam el neki amit hát még én sem tudom hogy helyes vagy nem stb.. Köszönöm a válaszokat! 27N
2011. júl. 19. 20:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Figyelj én is beszélek álmomban, de nem adok értelmes válaszokat :-) És szerintem kizárt, hogy bárki adjon, egyszerűen nem vagyunk ilyenkor tudatunknál. Blöfföl. Ne foglalkozz vele, majd abbahagyja a "puffogást".
2011. júl. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Nehogy elhidd neki! :) Az én párom szintén beszél álmában,olyankor poénból mondok neki hülyeségeket,csak hogy jókat röhögjek. Múlt héten például mondtam neki,hogy "siess mert menni kell havat lapátolni",erre ő mondott valami teljesen oda nem illő mondatot. Tuti,hogy így nem tud kifaggatni semmiről!


26/N

2011. júl. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon megbízható forrás, ahhoz hogy elhiggye. Kb. annyira, mintha az álmaidat közvetítenéd neki arról, hogy éppen repülsz vagy hasonlók. Azért igazán elárulhatná neked legalább, hogy miket mondtál. Lehet, hogy te lepődnél meg a legjobban! :D
2011. júl. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

A legkomolyabb álvásos beszélgetésem így zajlott a párommal:

Én álmomban: "Do you want to say something?"

Ő felriadva: Erre mit kéne mondanom?

Én még mindig álmomban: Hogy "Yes, please."

Én persze semmire nem emlékeztem, de azért hihetőnek tűnt. Ő meg nem tudott már visszaaludni a röhögéstől.

2011. júl. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
És igen..velem barátnőim szórakoztak álmomba fel is vették hangfelvételre és válaszolgattam..volt, hogy motyogtam volt hogy mást mondtam de olyan is volt amire rendesen válaszoltam...és én mikor beszélek álmomba akkor nagyon alszok engem akkor fel se lehet kelteni. Egyszer voltunk valahol 3 barátnő és elkezdtem beszélni és a másik barátnőm álmába válaszolt rá..xd ezen nevettünk..mert a 3. csaj felvette..viszont azt tudjuk, hogy nem nekem válaszolt hanem ő is beszél álmában és valami nagyon jól jött ki és mintha az enyémre válaszolt volna..:D minden esetre viccesek szoktak lenni ezek az esetek..xd
2011. júl. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Létezik ilyen. A férjem is beszélt álmában. Ha rátudtam jönni,hogy miről álmodik,akkor elbeszélgettünk egymással.

Ha viszont nem jöttem rá,akkor nem.

Tisztázd a pároddal,hogy miért haragszik! Az álom azért nem azonos a valósággal.

2011. júl. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Az én férjem is beszél álmában. Amúgy a velünk kapcsolatos gondolatai (velem és a lányunkkal) valóságosak, az álmaiban is megjelenik. Persze szokott tök hülyeségeket is beszélni, de ami családdal kapcsolatos, az hihetö. Pl. volt szó második babáról, de én még nem akarom. Azóta rengetegszer elmondja álmában, hogy még szeretne tölem egy gyereket.

Ha kérdezek, válaszol. Álmában is mondja nekem, hogy szeret, szerelmes belém.

És olyan is van, mikor ijesztö. Pl. múltkor nagyon messze voltunk el vonattal, szórakozni. Egész éjjel nem aludtunk. Sokat kellett várni az elsö vonatra, férjem elaludt. De fél 5-kor felkeltettem, hogy megy a vonat 15 perc múlva, de kérdezze meg, hogy át kell-e szállni vagy közvetlen járat. És halál komolyan odament a büfé elé, hogy megkérdezze, közben mondtam neki, hogy a jegypénztár pont a másik oldalon van, ott meg tudják mondani. Erre leáll vitatkozni, hogy de itt kell :D :D meg 2 ajtó volt amin ki lehetett menni a vágányokhoz, az 1. közelebb volt, mint a 2., mondtam jöjjön az 1. ajtón, ö meg nekiállt vitatkozni, hogy de a 2.-on kell, az 1. nem jó...

És ö végig aludt!!!!!! Mikor a hosszú vonatút és 3 óra alvás után felébredt, már tiszta volt a tudata, semmire nem emlékezett ebböl, meg amit a vonaton is magyarázott.


Szerintem igen, mondhattál neki olyan dolgot, amit úgy is gondolsz. Valahogy próbáld meg kiszedni belöle!

2011. júl. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Én vagyok a szexuális..

Hidd el, van ilyen.Olyan vágyamat teljesítette, amit tényleg nem mondtam el senkinek.És valamilyen szinten emlékszem is arra, hogy elmondtam.

2011. júl. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
a kedves párod mindenképpen nagy spíler! most vagy az van, hogy rájött mikor kell kérdezni ha őszinte válaszokat akarunk :D vagy pedig akkora játékos hogy kitalálta az egészet és blöff. mindenesetre ezt a sztorit elmentettem, jól fog ez még jönni :D
2011. júl. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Én is beszélek álmomban, de többnyire marhaságokat. Egyszer egy exem azzal szórakoztatta magát, hogy megpróbált faggatni. Nem tudom már, mi volt a kérdés, de én azt motyogtam rá, hogy "rééépa, réééppppa, répa, réparépa". Másnap mindenesetre vett a zöldségesnél pár kilót, gondolta, biztos karotinhiányom van :)
2011. júl. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!