Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » MElyik szülőtök hajszinét/...

MElyik szülőtök hajszinét/ szem szinét örököltétek s babaként mikor voltozott meg?

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 22:33
1 2 3
 11/26 199303 válasza:
bocsi koromkörül
2010. dec. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Anyukám szemszínét (barna), és hajszínét (barna). A szemszínt kicsit sajnálom, mert apukámnak nagyon szép zöld szemei vannak - de hát így alakult. :)
2010. dec. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

A hajam kiskoromban szőke volt, most majdnem fekete. Apunak és anyunak is sötét haja van, tehát kevert vagyok :)

A szemem barnás-zöld: anyunak barna a szeme, apunak meg kékeszöld.


A hajszínem kb 7-8 éves koromban változott meg.

2010. dec. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:

apu hajszínét(fekete) szemem pedig zöldesbarna, inkább zöldes

anyué zöld apué barna:)

2010. dec. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Apa: fekete haj, barna szem

Anya: szőke haj, kék szem


Barna a szemem szőke az eredeti hajam, de feketére festem:)

2010. dec. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Másfél éves koromig tejfölszőke és kék szemű voltam. Aztán, persze, ez változott, most sötétszőke vagyok, és zöld alapon barna foltos a szemem. Inkább anyura ütöttem (szláv típus vagyok, némi ázsiai vonással), de aputól is örököltem dolgokat.


20/L

2010. dec. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Anyának nagyonnagyon sötét barna haj, barna szem.

Apának sötétszőke haj, kék szem.


Nekem babakoromban szinte fekete hajam volt, mostmár "csak" sötétbarna. A szemem pedig kék volt, és az is maradt. =)

2010. dec. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Apám hajszínét örököltem, szőke voltam kisgyerekként, aztán fokozatosan bebarnultam (anyukám barna hajú volt mindig). Kb 7 éves kormtól lettem barna jahú, de a mai napig van egy aranyszőkés csillogás a hajamban, ha rásüt a nap. Szemszín anyukámé, barna, de világosabb barna.
2010. dec. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Apukám sötétbarna haját és szinte fekete szemét örököltem. Nem változott meg, egész kicsi korom óta ilyen.
2010. dec. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Sötét hajú és sötét szemű mindkét szülőm, nekem sebarna hajam lett, barna szemem. De érdekes módon a szemem fehérjében van némi kékes fény, így messziről mindenki mélykéknek nézi...

A göndörség meg apai (nagymama) és anyai (nagypapa) ágról is jöhetett, szülőknek szögegyenes haja van. Illetve apámnak már csak volt. Mármint haja :)

2010. dec. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!