Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » MElyik szülőtök hajszinét/...

MElyik szülőtök hajszinét/ szem szinét örököltétek s babaként mikor voltozott meg?

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 22:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
apa hajszíne, de mindkettő barna szemű, tehát az koprodukció volt...:P másfél éves koromig sötétkék volt, ha bőgök most is bezöldül...
2010. dec. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

anyu szemét-hajaszínét örököltem.

Kiskoromba tiszta szőke voltam, aztán szépen bebarnultam:)

2010. dec. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Baba koromban barna volt a hajam és kék szemem. Apunak van barna haja. Szemem végül zöld lett hajam barna maradt. Anyunak barna szeme van, apunak zöldes barnás, szóval aputól. Lány vagyok.Csak azért mondom mert azt szokták mondani, hogy a lányok az apjukra hasonlítanak a fiúk meg az anyjukra. Persze van kivétel, pl. egyik volt osztálytársam anyja tök úgy néz ki mint a lánya, csak idősebbe.
2010. dec. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
:)
2010. dec. 23. 22:39
 5/26 anonim ***** válasza:
első vagyok, fekete hajjal születtem:) már volt hajam eleve:D, a színe meg is maradt. azóta is furán kunkorodik mindenfelé. én is lány vagyok.
2010. dec. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Nekem kiskoromban nagyon világosszőke hajam volt.Most világosbarna a hajam és szürkés kék a szemem.Anyunak barna haja van és zöld szeme apának meg fekete haja és zöld szeme szóval nem örököltem nagyon semelyiktől...Mx anyutol a barnás hajat.Énis lány vagyok de nem hasonlitók apumra.
2010. dec. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Apa hajszíne (barna) és szemszíne (barna)..kiskoromban világosbarna hajam volt, most meg majdnem fekete.
2010. dec. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Sokszor mondják, hogy lányok az apjukra, fiúk az anyjukra. Nővérem egy az egyben anyám, én (szintén lány), egy az egyben apám, öcsém meg "korcs":D Barna hajam sokak szerint fekete, barna a szemem is. Anyám szeme és haja is barna. Nálunk a fiúk sikerültek mindig szőkére először, világos szemszínnel, majd mind besötétedett. Apu és anyu egy fiút hoztak össze közösen, az öcsémet, szőke volt pár éves koráig, és a szeme 7 éves koráig változott, végül barna lett, mint a haja. Anyám még két fiút szült egy másik férfitól, mind a kettő szőkén kezdte és világos szemmel, de mind a kettő barna szemű és hajú lett végül.

A tapasztalatom az, hogy a fiú ágról öröklik a gyerekeink a külső tulajdonságokat. Nővéremnek két lánya van, két apától, de mindkét lány egy az egyben az apja. Nekem most született 5 hónappal ez előtt kislányom, és kiköpött apja, azt szokták mondani. Egyelőre szürke szeme van és világos barna haja, mint az apjának. Összhatásra mindenki azt mondja, hogy kiköpött apja, de mikor valaki látja oldalról, vagy mosolyogni, vagy közelebbről megnézi, akkor rögtön azt mondják, hogy csak az anyja:D Szóval fifty-fifty. Bocs, hosszú voltam:D

2010. dec. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

apától örököltem a szem színem és a hajszínem is :)

babakoromban "tejfölszőke" voltam, most egy kicsit sötétedett, olyan hamvas szőke :) de persze nyáron világosabb a nap miatt, télen sötétebb :D

a szemem kék :)

2010. dec. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 199303 válasza:

apum hajszine, fekete haj:D barna szem anyum és apum is barna szemü volt:)kicsiként nagyon sötétbarna hajszin 1éves komokörül kezdet feketedni azota már teljesen fekete:D

17/L

2010. dec. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!