Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Némely nők miért tekintik az...

Némely nők miért tekintik az anyaságukat megdönthetetlen dicsőségnek?

Figyelt kérdés

Egyfajta nimbuszt emelnek az anyaság köré, minden szent és sérthetetlen, ők tudják a legjobban, hogyan kell a világ összes gyerekét nevelni. Ők bárki gyerekét jobban nevelnék, mint a saját anyja.

Az anya szent és sérthetetlen, akármilyen gonosz, ellenszenves viselkedése van, az anya szent.

Nekem kicsit csőlátásúnak tűnik ez a szemlélet. Miért ne hibázhatna bárki - anyaként, diákként, szerelmesként, stb? Miért nem lát a fent említett típus messzebb a saját világánál?

Egyfajta önigazolás lenne, hogy "én is elértem valamit, anya vagyok"?


2010. dec. 13. 22:13
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Igen igaza van. A fiatal anyuka, ha tényleg tudná hogy igaza van, akkor nem őrjöngene így hanem nyugodtan mosolyogna...
2011. jan. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: 01-03 11:58


Karrier egy nagy fos. Meg a macska is.

2011. jan. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi neked lehet...De például számomra is a munkám a legfontosabb,meg a kutyáim,és a kedvesem.Amúgy a munkámban van elég dologom gyerekekkel,bírom őket,de úgy vagyok velük,mint a majmokkal otthonra már nem kéne...Szerencsémre párom 10 éve velem van és ő is így gondolkodik...Bele se férne az életünkbe,a társadalmi elvárások miatt meg nem vállalunk,hogy utána szögre akasszuk,mint sokan akik csak elvárásból vállaltak...Nem vagyunk egyformák,nem minden nőnek a gyerek a vágya...


28N

2011. jan. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!