Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem egy közös kolleganőnk...

A férjem egy közös kolleganőnkkel dugott titokban már több mint fél éve, mit tennétek?

Figyelt kérdés
Mindhárman egy munkahelyen dolgoztunk, jóban voltam a velem egyidős kolleganőmmel. Én 2 éve itthon vagyok a kisfiúnkkal, kevés helyre tudtam elkísérni a férjem. Sokat eljárt itthonról a kollegákkal, és most derült ki hogy tavasz óta viszonya van közös kolleganőnkkel, akit most kimondhatatlanul gyűlölök, és bosszúra szomjazom, hiszen szinte barátnők voltunk, és sokszor mikor találkoztunk odajött puszit adni, közben meg dugott a férjemmel. Majd mikor kiderült a dolog, ő akart velem beszélni mindenáron, és azt vetette a szememre, hogy mit mondok a háta mögött (a férjemnek mellesleg). Most a férjem mellettünk marad, azt mondja engem is szeret még,de nagyon oda van a kis ribancért, mindig védi, ha szidom őt,nem tudom, hogy meddig fogja nélküle bírni úgy, hogy mindennap látja őt a munkahelyen, én meg itthon vagyok a gyerekkel. Hogyan érhetném el, hogy kirúgják vagy elmenjen erről a munkahelyről? Vagy hogyan bosszúlhatnám meg? És arra se hajlandó, hogy ha én megyek egy közös eseményre a kollegákkal, hogy ő nem jön.
2010. dec. 12. 10:45
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
0%
Igy jár az aki a gyereket használja házasságterápiának...A rossz házasságot az csak még rosszabbá teszi...
2010. dec. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
78%
Összeszedném a spórolt pénzem, és felbérelnék 2-3 nagyfa** négert, hogy keressék meg a kis f*széhes k*rvát, és addig b*sszák, amíg lélegzik. Sőt, ugyanezt a férjjel is. A k*rva szájukat az ilyen erkölcstelen, mocsok, szemét embereknek már.
2010. dec. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim válasza:
100%
Mennyire egyetértek az utolsó válaszolóval! Csak én nem mertem leírni. Borzasztó, hogy ezek a férfiak mikor a vállukra lenne szükség, hogy egy kicsit cipeljék, az amúgy általuk felvállalt terhet, megfutamodnak a felelősség elől, a farkukra hivatkozva. És az még borzasztóbb, hogy mindig akad olyan nő? aki "harap" ezekre a kóborló farkakra. Undorító világszemlélet!
2010. dec. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem a legundorítobb, hogy ilyenkor az okosok, azt vagdalják a megcsalt fél fejéhez, hogy "te vagy a hibás: miért nem rudtáncoltál neki vagy főztél minden este 12 fogásos vacsit, törölted ki a hátsóját a wc-n?". Nem a megcsalt tehet róla, hogy egy gerinctelen alakot szeret és hogy az pont összeakadt egy hozzá hasonloval.


Kérdező: mi lett veled? Mesélj valamit.


Fűnyíros :)

2010. dec. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 A kérdező kommentje:
Az igazgató beszélt velük, hogy ne menjen a munka rovására a dolog, és hogy reméli, nem csinálok botrányt. Persze ezt a férjem elmondása alapján tudom. Amúgy úgy tűnik, tényleg nem találkoznak már, és igyekszik a férjem mindenben a kedvemben járni.
2010. dec. 18. 12:56
 56/56 anonim ***** válasza:
Szorítok, hogy minden rendben legyen :)
2010. dec. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!