Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem egy közös kolleganőnk...

A férjem egy közös kolleganőnkkel dugott titokban már több mint fél éve, mit tennétek?

Figyelt kérdés
Mindhárman egy munkahelyen dolgoztunk, jóban voltam a velem egyidős kolleganőmmel. Én 2 éve itthon vagyok a kisfiúnkkal, kevés helyre tudtam elkísérni a férjem. Sokat eljárt itthonról a kollegákkal, és most derült ki hogy tavasz óta viszonya van közös kolleganőnkkel, akit most kimondhatatlanul gyűlölök, és bosszúra szomjazom, hiszen szinte barátnők voltunk, és sokszor mikor találkoztunk odajött puszit adni, közben meg dugott a férjemmel. Majd mikor kiderült a dolog, ő akart velem beszélni mindenáron, és azt vetette a szememre, hogy mit mondok a háta mögött (a férjemnek mellesleg). Most a férjem mellettünk marad, azt mondja engem is szeret még,de nagyon oda van a kis ribancért, mindig védi, ha szidom őt,nem tudom, hogy meddig fogja nélküle bírni úgy, hogy mindennap látja őt a munkahelyen, én meg itthon vagyok a gyerekkel. Hogyan érhetném el, hogy kirúgják vagy elmenjen erről a munkahelyről? Vagy hogyan bosszúlhatnám meg? És arra se hajlandó, hogy ha én megyek egy közös eseményre a kollegákkal, hogy ő nem jön.
2010. dec. 12. 10:45
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
90%
Attól hogy te bosszút álsz a szteretőn,a férjed nem fog újra beléd szeretni,ha nem ez a nő lenne akkor szerzett volna mást,elkéne gondolkodni azon,hogy miért nem téged akar megdugni aki a felesége vagy,nem bosszú terveket eszelni...Amúgy a férjed nem szeret,akkor nem őt dugná,te cask kényelemből kellesz,tudod bejárónő,kaja,lakás gond megoldva...A nővel meg jól elvan az ágyba...Szerintem gondolkodj l,hogy te neked mi lenne a legjobb meg a gyerekednek,látszatba élni,a ygerek miatt hülyeség...
2010. dec. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
86%

"Ha "bosszút akarsz állni", akkor közöld a férjeddel, hogy költözhet hozzá. Aztán hívd fel a hölgyet, hogy mikor érkezik.


Aztán mindkettejük reakciója elég beszédes lesz."


Na, ez egy nagyon jó ötlet lenne Kérdező! Én a helyedben ezt tenném.

2010. dec. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 A kérdező kommentje:
A csaj még együtt él a férjével. Már mondtam neki egyszer dühömben, hogy költözzön oda, de azt mondta nincs hova mennie. Ráadásul a férjem fizeti a törlesztést. Egyedül nem tudnék megélni, ezért kell nagyon okosan cselekednem. Kidobni a férjem ráérek később is, előbb ki kell találjam, mi lenne a leghelyesebb. Nem akarok indulatból lépni. Nem akarom magam altt vágni a fát.
2010. dec. 12. 13:13
 34/56 anonim ***** válasza:
87%
A csajnak van férje??? És a férje tud erről a kis ügyről?
2010. dec. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 A kérdező kommentje:
Nem tud róla, de válófélben vannak.
2010. dec. 12. 13:26
 36/56 anonim ***** válasza:
33%

Ráadásul a férjem fizeti a törlesztést. Egyedül nem tudnék megélni, ezért kell nagyon okosan cselekednem. Kidobni a férjem ráérek később is, előbb ki kell találjam, mi lenne a leghelyesebb. Nem akarok indulatból lépni. Nem akarom magam altt vágni a fát.



Na ez egy érdekkapcsolat a törlezstés ,meg a gyerek miatt de rég nem szerelem,kidobnád késöbb,érzi ezt ő is valószinű ,persze hogy keresett magának másik nőt aki szereti is,amúgy is ahol megjelenik a haramadik fél az már egy halott kapcsolat...Vegetáltok a szar felett ahelyett,hogy hagynátok és mindenki menne a maga útján...Mert ebből már nem lesz kapcsolat sose,csak következő szeretők...

2010. dec. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 A kérdező kommentje:
A szerelem elmúlik előbb-utóbb mindig,12 éve vagyunk együtt, de ez akkor sem volt érdekkapcsolat. Szerettük egymást. Most lehet, hogy egy kicsit az, de a gyermekem érdekeit kell védjem mindenek felett. Persze, ha látom, hogy nem megy, nem tudok benne megbízni, nem fogom én sem eröltetni.
2010. dec. 12. 15:05
 38/56 A kérdező kommentje:
És egyáltalán nem akarom védeni a férjemet. Tisztában vagyok vele, hogy ő is ugyanolyan hibás, ha nem, jobban.
2010. dec. 12. 15:08
 39/56 anonim ***** válasza:

Elöszőr is,mint ahogy sokan leírták előttem legyen önbecsülésed,és ne süllyedj le a szintjükre. Számodra lesz megalázó,ha leöntöd borral stb. tizenéves fruskás módszereket alkalmazol. Hidd el nem kell bosszút állnod a Sors/Élet mindent visszaad,lehet nem most,de pár év múlva biztos.

2 éves a gyermek,menj szépen vissza dolgozni,és már nem is függsz a férjedtől anyagiakban. Add be a válópert és élj boldogan,rád is vár a szerelem!

Fel a fejjel,bármennyire is érzed most magad megalázottnak,dühösnek ,csalódottnak. Mennyi idős vagy?

2010. dec. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 A kérdező kommentje:
31
2010. dec. 12. 15:11
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!