Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem egy közös kolleganőnk...

A férjem egy közös kolleganőnkkel dugott titokban már több mint fél éve, mit tennétek?

Figyelt kérdés
Mindhárman egy munkahelyen dolgoztunk, jóban voltam a velem egyidős kolleganőmmel. Én 2 éve itthon vagyok a kisfiúnkkal, kevés helyre tudtam elkísérni a férjem. Sokat eljárt itthonról a kollegákkal, és most derült ki hogy tavasz óta viszonya van közös kolleganőnkkel, akit most kimondhatatlanul gyűlölök, és bosszúra szomjazom, hiszen szinte barátnők voltunk, és sokszor mikor találkoztunk odajött puszit adni, közben meg dugott a férjemmel. Majd mikor kiderült a dolog, ő akart velem beszélni mindenáron, és azt vetette a szememre, hogy mit mondok a háta mögött (a férjemnek mellesleg). Most a férjem mellettünk marad, azt mondja engem is szeret még,de nagyon oda van a kis ribancért, mindig védi, ha szidom őt,nem tudom, hogy meddig fogja nélküle bírni úgy, hogy mindennap látja őt a munkahelyen, én meg itthon vagyok a gyerekkel. Hogyan érhetném el, hogy kirúgják vagy elmenjen erről a munkahelyről? Vagy hogyan bosszúlhatnám meg? És arra se hajlandó, hogy ha én megyek egy közös eseményre a kollegákkal, hogy ő nem jön.
2010. dec. 12. 10:45
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
86%

Azért a fűnyírós sztorinak az a kiegészítése, hogy most itt vagyok 34 évesen, egy 3/4 kész házzal mert hogy ennyit bírtam megvenni (merthogy a ház hiába közössen vettük, az ő nevén volt). Kezdhetem ujra az életem az elejétől 10 év után ... szóval a seggem a gatyából kilóg (kocsihitel, házhitel, mindig mindenki pénz akar ...), de legalább az önbecsülésem megmaradt és a reményem arra hogy találok valakit aki a nyűgös ki életemet megosztja velem:)

2.

2010. dec. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
29%
nekem ez a történet valahogy nagyon vicces. gyerekes a hozzáállásod és naív voltál, szerintem minden túlzás nélkül megérdemelted. ja és a dugott nem jó szó, mert a férjed szerelmes belé. :)
2010. dec. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után még van valaki, aki a férj mellett maradna? Úgy beszélsz a férjedről, mintha egy ártatlan valaki lenne, akit a gonosz nő letepert. Félreértés ne essék: biztos lehetsz benne, hogy a férjed legalább akkora szerepet vállalt ebben, mint a nő, de szerintem nagyobbat. Itt arról van szó, hogy félsz újrakezdeni gyerekkel, ami mondjuk érthető is, hiszen te lennél hátrányban: egyedül neveled a gyereked, minden nap látnod kell a volt férjed azzal a nővel, akit gyűlölsz, láthatod, hogy sülve-főve együtt vannak, boldogok.. Te pedig ott vagy megalázottan, egyedül. Mégis válni kell, mert valaki nem fogja véletlenül fél évig csalni a párját. Ennek a kapcsolatnak vége, meg kell fogni a maradék méltóságod, és el kell menni. Bosszú? Minek? Úgyis rád üt majd vissza.
2010. dec. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
86%

Igaza van több elöttemszólónak,igazábol sokkal értelmesebb normálsian viselkedni még ha nehéz is.Mégpedig azért mert a férjed akkor nem mondhatja azt h elege van abbol amit müvelsz mert h csinálod a cirkuszt(holott igazad lenne)így meg nem tud rád rosszat mondani és ha egyszer arra kerül a sor akkor belegondol h hülye vagyok én?ilyen nöt akarok elengedni aki nem elég h megbocsátott még cirkuszt sem rendezett,ha van esze megbecsül.Saját magad járatnád le ha cirkuszolnál,sőt akkor még egyszerennyi ember fülébe jutna h nem jo a háézzaságod,amihez semmi köze másoknak.A nöci is biztos nem tudná hová tenni hogy nem foglalkozol vele,lehet jobban bosszantaná mint az ha kakaskodsz.Mondjuk nem lehet tudni h a házasságotok amugy menthető-e mert ha már a férjed részéröl nem jo akkor elöbb utóbb ugyis elmegy.

Én biztos elhagytam volna,ha lenne rá lehetöségem hogy hová menjünk a gyerekkel,mert sokan ilyenkor jönnek rá igazán hogy mégis szeretik a feleségüket és a gyereket és ne is akarják elvsziteni,csak ez nekik megszokott volt.

HA nem menne utánad akkor sajnos már ugyis mindegy.

Amúgy tényleg a legjobb lenne a férjednek eljöni sajnos bármennyire is jo a helye,de én nem hiszem h attol feltétlen megszünne a viszony.Ha valkik akarnak találkozni egy másik munkahyel nem lesz akadály.Amúgy tényleg valami ultimátumot azért adja férjednek és mond ezt is h legyen időben itthon melo után és egyéb.Annyit még hozzáteszek és nem bántásból,ne érts félre hogy próbálj meg akedvében járni és ismét nő lenni melette,tudom h most kisebb gondod is nagyobb annál de lehet hogyha bedobnád magad mint régen akkor nem kéne neki más.Ui:Amúgy kisérgetni se kell,az sem old meg semmit,akkor is csak rajtad röhögnének(van ilyen ismerös aki állandóan kisérgete a párjt még focira is aztán jot röhögtek a nőn,pasit meg mindig cikizték)ilyen eset után.

2010. dec. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
89%

Eszembe jutott egy film- hasonló a szituáció, a férj a kolléganővel jár össze, stb. Nem jut eszembe a címe, de iszonyú jó (ha megnéznéd, megkeresem a neten a címet).

Na, abban mondja a végén az akkor már ex-feleség egy barátnőjének, (miután számtalanszor próbált keresztbetenni a kolléganőnek, plusz férjnek) hogy Idefigyelj, a legütősebb bosszú a boldog élet!:) És onnantól nem érdekelte őt egyikük sem. Te se alázd meg magad, hogy jelenetet rendezel, ne keveredj bele ebbe a hármas játszmába. Kitartást kívánok hozzá!

2010. dec. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért véded ennyire a férjed, a megcsaláshoz ketten kellenek, ne azt a nőt gyűlöld elsősorban, hanem a saját férjecskédet, aki állítólag szeret és úgy volt képes lefeküdni egy másik nővel, az elég gyenge magyarázat, hogy mert a kolléganő mászott rá, ugyanmár és fél évig képtelen volt ellenállni? Az a borzasztó, hogy itt véded a férjed, a nőn akarsz bosszút állni, és a férjeddel szemben pedig még csak annyit sem tettél, hogy legalább vegye észre magát, hogy ,megalázott. Ki kellett volna hajítani rögtön, ha kitartóan könyörgi vissza magát, maximum akkor szóba állni vele, és jelezni esetleg hajlandó vagy tárgyalni. De így? Megússza, legközelebb majd jobban fog vigyázni, nehogy rájöjj, hogy megcsal.
2010. dec. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
86%

Ha nagyon eleged lett a férjedből - és nem csodálkoznék ha igen,mert azt a nőt megcsalni fél éven keresztül aki a gyereke anyja... hát ez gerinctelenség - akkor szerintem ott is hagyhatnád! Ha igazán szeret akkor azt bebizonyítja és mindent jóvá akar majd tenni s újra kezdeni. Amúgy meg ami a csajt illeti... egy gonosz ribanc,hogy szét szaggat egy családot. Szerintem nem ártana ha a munkahelyeteken mindnél többen tudnának arról,hogy mit is művelt a csaj és akkor úgysem bírná sokáig azt a bizonyos sugdolózást a háta mögött.

Black. Angel D.

2010. dec. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
91%

Ha jól látom, hiába áltatod magad, a férjed szerelmes a másik nőbe.

Ha "bosszút akarsz állni", akkor közöld a férjeddel, hogy költözhet hozzá. Aztán hívd fel a hölgyet, hogy mikor érkezik.


Aztán mindkettejük reakciója elég beszédes lesz.


Figyelj, ne akarj bosszút állni. Ha normálisan viselkedsz, sokan melléd állnak a kollektívából, és nekik elég lesz naponta úgy menni dolgozni, ha a kollégák fujjolnak a hátuk mögött.

Erre tudsz esetleg "rásegíteni", ha a régi ismerősök is tudnak arról, hogy a barátnőd elvette a férjedet, a kisbabátok apját, és a drága férjed képes volt ezt tenni veletek, miközben te otthon vártál rá a kisgyerekkel.


Ne alacsonyodj le, akármennyire jól is esne most.

Később csak károd származhat belőle, akár a munkahelyeden is.

2010. dec. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod, hogy a nő válófélben van, és nála is van gyerek. Gondolom, az ő férje már tud a dologról.

Gondolj bele, milyen jó lesz neki kimagyarázni a saját gyereke előtt, hogy képes volt szétrombolni két családot, mégse őt választották végül.

Elégtételnek legyen elég ennyi.

2010. dec. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
89%
Az egyik barátnőmhöz elment a férje szeretője, hogy megmondja, mennyire szereti a férjét. A barátnőm erre csak annyit mondott, hogyha szereted, szeresd a szennyesét is, és felment a padlásra, összeszedte az összes ócska munkásruhát, és a nő kezébe nyomta. Egy hét múlva könyörgött a férje, hogy haza jöhessen.
2010. dec. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!