Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem egy közös kolleganőnk...

A férjem egy közös kolleganőnkkel dugott titokban már több mint fél éve, mit tennétek?

Figyelt kérdés
Mindhárman egy munkahelyen dolgoztunk, jóban voltam a velem egyidős kolleganőmmel. Én 2 éve itthon vagyok a kisfiúnkkal, kevés helyre tudtam elkísérni a férjem. Sokat eljárt itthonról a kollegákkal, és most derült ki hogy tavasz óta viszonya van közös kolleganőnkkel, akit most kimondhatatlanul gyűlölök, és bosszúra szomjazom, hiszen szinte barátnők voltunk, és sokszor mikor találkoztunk odajött puszit adni, közben meg dugott a férjemmel. Majd mikor kiderült a dolog, ő akart velem beszélni mindenáron, és azt vetette a szememre, hogy mit mondok a háta mögött (a férjemnek mellesleg). Most a férjem mellettünk marad, azt mondja engem is szeret még,de nagyon oda van a kis ribancért, mindig védi, ha szidom őt,nem tudom, hogy meddig fogja nélküle bírni úgy, hogy mindennap látja őt a munkahelyen, én meg itthon vagyok a gyerekkel. Hogyan érhetném el, hogy kirúgják vagy elmenjen erről a munkahelyről? Vagy hogyan bosszúlhatnám meg? És arra se hajlandó, hogy ha én megyek egy közös eseményre a kollegákkal, hogy ő nem jön.
2010. dec. 12. 10:45
1 2 3 4 5 6
 41/56 A kérdező kommentje:
Nem csinálok botrányt, ha eddig kibírtam, ezután se fogok.
2010. dec. 12. 15:13
 42/56 anonim ***** válasza:
46%
Nem csinálsz botrányt,ülsz tovább a megszokott kakiban,a férjed meg jár majd továbbra is a nőcijéhez orgazmusért,gratulálok...
2010. dec. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
74%

Szia!


Én is hasonló sztoriban voltam, mint most te, annyi különbséggel, hogy a csaj csak a férjemnek volt kolleganője, de én is jóba voltam vele, msn-en beszültünk sokat, meg néha telefonon.

Mikor kiderült én is padlón voltam, ennek több éve, de még most is gyűlölöm és meg tudnám fojtani egy pohár vízben. Viszont nem balhéztam, ha beszéltünk is, nagyon kimérten, higgadtam szóltam hozzá, de leginkább levegőnek néztem.


Ha szeretnéd a férjeddel újra megpróbálni, szerintem fontos, hogy ne járasd le magad, ha balhéznál, csak lejáratnád magad egy csomó ember elött. Próbálj rajta átnézni, a férjeddel meg mindent átbeszélni alaposan.


Enyém is megbotlott egyszer, de a végén velünk maradt, és azt mondja az is hozzájárult, hogy a végén maradt, mert én olyan normálisan viselkedtem, nem hisztiztem stb stb.

Azóta mindent átbeszéltünk, rájöttünk mikor és miért kezdődőtt köztünk a zűr, aminek ez a félrelépés lett a vége. Ennek több éve, azóta nem csalt meg senki senkit és elmondhatom, hogy boldogok vagyunk egymás mellett.


Szerintem ha valaki több évig jó társ, egy hülyeség miatt nem kell kidobni. Mindenki hibázhat, és hibázik is. Egy esély mindenkinek jár.

Mondtam én is páromnak, hogy ha még egyszer előfordul ilyen, tuti repül és semmi nem fog érdekelni.

Ő boldog hogy kapott egy új esélyt és bolond lenne elherdálni.


Az viszont biztos, hogy a napi szintű találkozás nem jó a ti esetetekben, vagy a csajnak, vagy a férjednek jót tenne egy új melóhely.

Hidd el, csak addig lesz elégedett magával amig rá nem jön, hogy a férjed tényleg téged választ, ő meg csak pótlék volt.

2010. dec. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:

Ja, és még valami! Ne szidd őt a férjed elött.... Ha róla van szó, csak legyen "ő". Semmi jelző. Ne higgye azt a férjed, hogy "alpári" a felesége.

Próbálj meg NŐ lenni, a kedvére tenni, hódítani. Tudom, hülye dolog, ő volt a megcsaló és még te kedveskedj, de ha együtt akartok maradni, össze kell hangolódni, újra egymásba szeretni.......


A főnöknek meg ha szólsz, éppen a férjedet is kirúghatja, nem biztos, hogy jó ötlet lenne. Valaki írta, hogy nem szokás ilyen esetben kirúgni embereket...........hát, itt felénk szokás sajnos. Több esetet is tudok.

2010. dec. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
Az egy dolog hogy vissza megy hozzád,ami lehet csak kényelemből tenné...Akkor inkább menjen el...Ne alázd meg magad azzal,hogy hülyének nézhet aki lábtörlőnek jó otthon de szexre nem érdemes,szexel amúgy veld is?,mert ha nem akkor már nem kíván...Az érzelmeket nem lehet kierőszakolni,kizsarolni,hiába állsz te bosszút a nőn,neked lezs rossz ha még akkor se kellezs és akkor is a nőt fogja védeni akit szeret...
2010. dec. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim válasza:
100%

Gondolom, 12 év kapcsolat után, már akartátok ezt a gyereket. Milyen apa az olyan, aki az egyszem gyermekét felcserélné egy kéjvadász nőre és gyerekére! Bizonyára arról a nőről, azonkívűl, hogy esetleg jó az ágyban, semmit nem tud a férjed. Akkor jön a fekete leves, ha ugyanabban a háztartásban fognak élni és még a megszabott gyerektartás díjat is le kell fizetnie, nem beszélve a közös részletekről! Akkor fog a "jó az ágyban" jelző lényegesen halványodni.De sajnos, addigra már 2 családnak vége, újabb 2 csonka családban felnövő gyermek és visszaút nincs, mert az idő könyörtelenül halad előre.

Sajnállak, hogy ilyen szánalmas alakot fogtál ki társul magadnak! Állati ösztönei miatt hagyja cserben családját. És hányszor fog még az életben a f@rkára hallgatni az észérv helyett, hiszen mint mondottad ti is szerelemből kötöttetek házasságot. Mi a garancia, hogy nem fogja megismételni tettét? Aki csak az élvezeteket hajhássza, az ne alapítson családot.

2010. dec. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:

A gyerek mitt nem kötelező együtt vegetálni,inkább csonka család,mint jégkorszak szeretők,hazugság,és közlekedő edények...Én ebbe nőttem fel,én biztos nem ilyen életet fogok választani egy gyerek végett se számomra a gyerek nem indok hogy szarban hazugságban éljek,boldogságot színlelve,mert azt a gyerek is érzi ám,hogy a szülők nem épp szeretetből vannak együtt,én már csak tudom...

28N

2010. dec. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
100%
Ízlések és pofonok, de nekem nem lenne gusztusom vele maradni miután más nőt dugott:/
2010. dec. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
100%

Kirúgatnám a nőt, a pasit meg kiteném a fenébe. Ugráljon neki a k*rvája, ha képtelen volt megbecsülni a szerelmedet, és azt, hogy vsan egy gyönyrű gyereketek.

Gyűlölöm a hazug, csaló embereket!

2010. dec. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim válasza:
100%
Nagyon jól időzítette a férjed a félrelépést, akkor amikor kicsi gyereketek van. Te le vagy a gyerekkel foglalva, ő pedig félrelép, ahelyett, hogy a szabad idejét a gyerekkel és feleségével töltené. Akarta ő ezt a gyereket? Vagy csak olyan gyáva, hogy megijedt a felelősségtől. Én azt hiszem eunukot csinálnék belőle, oszt mehetne szopránt énekelni a qrvájának.
2010. dec. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!