Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem egy közös kolleganőnk...

A férjem egy közös kolleganőnkkel dugott titokban már több mint fél éve, mit tennétek?

Figyelt kérdés
Mindhárman egy munkahelyen dolgoztunk, jóban voltam a velem egyidős kolleganőmmel. Én 2 éve itthon vagyok a kisfiúnkkal, kevés helyre tudtam elkísérni a férjem. Sokat eljárt itthonról a kollegákkal, és most derült ki hogy tavasz óta viszonya van közös kolleganőnkkel, akit most kimondhatatlanul gyűlölök, és bosszúra szomjazom, hiszen szinte barátnők voltunk, és sokszor mikor találkoztunk odajött puszit adni, közben meg dugott a férjemmel. Majd mikor kiderült a dolog, ő akart velem beszélni mindenáron, és azt vetette a szememre, hogy mit mondok a háta mögött (a férjemnek mellesleg). Most a férjem mellettünk marad, azt mondja engem is szeret még,de nagyon oda van a kis ribancért, mindig védi, ha szidom őt,nem tudom, hogy meddig fogja nélküle bírni úgy, hogy mindennap látja őt a munkahelyen, én meg itthon vagyok a gyerekkel. Hogyan érhetném el, hogy kirúgják vagy elmenjen erről a munkahelyről? Vagy hogyan bosszúlhatnám meg? És arra se hajlandó, hogy ha én megyek egy közös eseményre a kollegákkal, hogy ő nem jön.
2010. dec. 12. 10:45
1 2 3 4 5 6
 11/56 A kérdező kommentje:
Ettől félek én is, meg attól, hogy most csak kivárásra játszik, azért marad mellettünk a férjem, mert a kúrva most válik, ott is van egy gyerek.
2010. dec. 12. 11:02
 12/56 anonim ***** válasza:
100%

Ne azt kérd hogy rugja ki a fönökötök, de mindenképp beszélgess vele, arról hogy milyen problémáid vannak - vedd barátira a stílust. Ha normális akkor megfegyelmezi a beosztottjait.

Az uradnak pedig adj utimátumot, ha 5 órakor vége a munkának akkor 5:10re otthon van, különben mehet a fenébe. Kollégákkal eljárás meg amig ujra nem bízol meg benne, ki van zárva.

Próbáld meg magad és a gyerek miatt is, én biztos nem adnék neki második esélyt, de talán a gyerek miatt megéri. De ha nem megy, inkább hagyd ott, ne tedd tökre se a magad, se a gyerek életét ... ebből csak egy jut nekünk, nem szabad szenvedve leélni.


Második

2010. dec. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne benned egy csöppnyi tartás, büszkeség és méltóság fel sem merülne, hogy a kollégáid, kolléganőd előtt csinálj cirkuszt. Hogy egyáltalán csinálj. Hogy egyáltalán akard azt a férfit, akitől bár van egy gyereked, de ő valaki mással akar kefélni, nem veled. Ha valaki megérdemli ebben a háromszögben a bosszút, az a férjed.
2010. dec. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
93%

* Bocs közbe most olvasom a boros kommented. Eszedbe ne jusson .. TARTÁS és LENÉZÉS mindenek felett. Ne köszönj neki, stilusosan nézd levegőnek, ha szól hozzád fordulj más fele és beszélj másról mással.

És ne lássa rajtad hogy bajod van. Ne adj neki okot arra hogy a férjed ellened forditsa.

Második

2010. dec. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
100%

A férjnek kellene munkahelyet váltania!!de az sem lenne garancia arra, hogy nem találkozgatnának utána is egymással...

A minimum, hogy miután erőt gyűjtöttem biztos, hogy kirúgnám a férjemet, legyen boldog azzal a kis lotyóval, akit majd ugyanúgy fel fog szarvazni!

De az is lehet, hogy megtépném a férjet és a riban cot is, ezért kár ilyen férjnek szülni, mert az ilyen egy rakás szemé t.

2010. dec. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
86%

Az előttem szólóval egyet értek...legyen benned tartás..ő pökhendi genny, te meg legyél egy igazi nő, ne mónikasó féle!

nem kell vele semmit sem tenned, ne írj neki, ne szólj hozzá, ne alázd meg, mert azzal magadat járatod le előtte és érzi, hogy ő került fölénybe.


A férjed meg tedd ki, az aki ezt meri tenni az nem érdemel mást csak egy ribit.

2010. dec. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
100%
A megtépés nagyon gyerekes lenne,ez nem a Mounika só. Nem ér annyit hogy egy idegileg tönkrement agresszív p*csának nézzenek miatta. De a szóbeli földig lehordás nem hagyna ilyesféle nyomot,és egy kellően durva és megfontolt káromlással eljutnál odáig hogy bőgve rohanna el,mert úgy tűnik az írásodból hogy van ilyesféle szókincsed. De én akkor is kiszórnám a férjem ruháit a ház elé,hogy menjen a ribancához.
2010. dec. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
100%
Én is kivágnám az ilyen szemetet a p.csába... de ha a gyerek miatt meg akarod tartani, meg kell fegyelmezni, nincs mese! Nincs eljárogatás, nincs késés otthonról... főleg hogy kis gyerekről van szó, eleve hogy gondolja hogy te otthon üldögélsz vele, ő meg éli a kis életét... a fűnyíróval én is egyetértek :)
2010. dec. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
28%
Nincs csúnyább, egy férfiért veszekedő, verekedő két nőnél!Honnan tudod, hogyha az arcába öntenéd a bort, nem esne neked? Ki jönne ki jobban ebből a meccsből? Ezt is mérlegelned kellene, s főleg azt, hogy lejárattad magadat. Nem tudhatod, hogy a férjed, az adott pillanatban kit védene meg, ki mellé állna?
2010. dec. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
100%

Az a minimum, hogy a pasit kidobnám, ezek után nekem nem kellene. Főleg, hogy még védi is a szeretőjét, meg "odavan érte". Ezzel megaláz téged... nem elég, hogy hónapokon keresztül csalt, még ehhez is van pofája? Szerintem ne adj neki még egy esélyt, még ha nagy kegyesen melletted is maradna, akkor is folytatná a kis játékait, de ez csak az én véleményem.

A barátnőd meg még nagyobb szemét. Vele sem tartanám ezentúl a kapcsolatot, és én - gonosz és kicsinyes dolog - de bosszút állnék. Talán megtépni nem kellene, de mondd el a munkahelyeden, ismerőseitek között, hogy milyen kis ... a csaj. Még az is lehet, hogy a főnök fülébe jut a dolog, és el kell mennie onnan.

2010. dec. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!