Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem egy közös kolleganőnk...

A férjem egy közös kolleganőnkkel dugott titokban már több mint fél éve, mit tennétek?

Figyelt kérdés
Mindhárman egy munkahelyen dolgoztunk, jóban voltam a velem egyidős kolleganőmmel. Én 2 éve itthon vagyok a kisfiúnkkal, kevés helyre tudtam elkísérni a férjem. Sokat eljárt itthonról a kollegákkal, és most derült ki hogy tavasz óta viszonya van közös kolleganőnkkel, akit most kimondhatatlanul gyűlölök, és bosszúra szomjazom, hiszen szinte barátnők voltunk, és sokszor mikor találkoztunk odajött puszit adni, közben meg dugott a férjemmel. Majd mikor kiderült a dolog, ő akart velem beszélni mindenáron, és azt vetette a szememre, hogy mit mondok a háta mögött (a férjemnek mellesleg). Most a férjem mellettünk marad, azt mondja engem is szeret még,de nagyon oda van a kis ribancért, mindig védi, ha szidom őt,nem tudom, hogy meddig fogja nélküle bírni úgy, hogy mindennap látja őt a munkahelyen, én meg itthon vagyok a gyerekkel. Hogyan érhetném el, hogy kirúgják vagy elmenjen erről a munkahelyről? Vagy hogyan bosszúlhatnám meg? És arra se hajlandó, hogy ha én megyek egy közös eseményre a kollegákkal, hogy ő nem jön.
2010. dec. 12. 10:45
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
100%

szerintem beszélj a főkökkel.nem?

vagy gonoszabb helyzetben pletykálj a többi munkatársal...egyszer csak a főnök fülébe jut, hogy kik dolgoznak ott.

2010. dec. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nagyjából hasonló volt, csak ők dolgoztak egy munkahelyen és gyerek nem volt.

Kiszórtam az uram ruháit az udvarra, áthajtottam rajta a vadiúj fűnyíróval és elköltöztem. Legyen boldog a ribijével. Persze én annyival jobb helyzetbe voltam, hogy gyerek nem volt.

2010. dec. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
64%
Ha meg akarod tartani a férjed, akkor beszélj a fônökkel és mondd meg, hogy rúgja ki azt a kis cafkát, aki munka helyett egy családot akar szétrombolni. Ez az egyetlen módja,
2010. dec. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:
Én a csajon akarok bosszút állni, mert nagyon pökhendin viselkedik a történtek után. A férjemnek adok még egy esélyt, mert hajlandó rá, és azt mondják inkább a csaj hajtott a férjemre, folyton rátapadt. Épp ezért félek, hogy megint beveti magát a közös munkahelyen. Mikor mondtam neki, hogy jobb, ha elmegy, csak kacagott.
2010. dec. 12. 10:54
 5/56 anonim ***** válasza:
100%

első válaszoló vagyok.


a másodikkal is egyet értek, ha annyira védi, akkor tényleg nem komplett a férjed.szerintem az i jó, ha csk meijeszeted, hogy elválsz,(nézzük mi a reakciója)

nameg a ribinek is jól jönne 1-2 pofon, amig a kisbaba a nagymamájánál játszik:)

2010. dec. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
21%
Ha jó munkaerő, úgysem rúgják ki. Kár lenne magadat lejáratni azzal, hogy panaszkodsz a főnöknél. Már nem a szocializmusban élünk, hogy a félredugókat kidobják a munkahelyükről. Inkább legyél büszke arra, hogy melletted maradt a férjed, és próbálj meg csinosabb, kívánatosabb lenni otthon is, és a közös bulikon is. Bizonyítsd be, hogy te vagy a jobb!!!
2010. dec. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
54%
hívd fel a főnököd.most rögtön.ilyen ember nem érdemli meg, hogy dolgozzon=> pénzt kapjon.
2010. dec. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
95%
A másodiknak igaza van. Ha a ribancát szereti kefélje halálra,te meg lépj le. Egy ekkora suttyó nem érdemel meg.
2010. dec. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 A kérdező kommentje:
Érdemes lenne botrányt csinálni a közös bulin? Mondjuk szembeönteni egy pohár borral vagy megcibálni?
2010. dec. 12. 11:00
 10/56 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de én nem adnék neki még egy esélyt. Képes volt gátlástalanul megcsalni, nem hiszem, hogy menni fog neki a változás, főleg, hogy még védi is azt a nőt.

Bosszút állni nem érdemes, akármennyire is fáj. Tudom, hogy jól esne, nekem is volt ilyen, de csak magadat járatod le.

2010. dec. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!