Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Anyám megőrít...

Mit csináljak? Anyám megőrít a hallgatózásával.18/L

Figyelt kérdés

Ha a párommal bemegyünk a szombámba anyu rögtön leül az ajtóm elé a géphez. (Az a vicc az egészben, hogy nem tudja használni. Ha valami kell neki mindig engem kér meg, hogy nézek utána.)

Eleinte azt mondtam, hogy majd csak leszokik róla,de nem.

Ha felhangosítjuk a zenét, hogy ne hallja mit beszélünk, rögtön dörömböl az ajtón, hogy ne olyan hangosan.

Leginkább akkor idegesítő, amikor szeretkezni akarunk és tudjuk, hogy ő ott ül az ajtóban.

Légyszi adjatok valami tanácsot. Előre is köszönöm.


2010. nov. 24. 20:35
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Nnem muszáj bemenni a szobádba... Van biztos más pontja is a háznak ahol tudtok lenni és ott megkérheted anyud, hogy menjen más merre, mert mit lebzsel ő ott mindig körülötted...

Bár nekem hasonló élményem sem volt, bár még ha lett is volna nem nagyon érdekelt volna, hiszen pont nem érdekel, mit hall ki. Ha nem nyit rátok akkor meg nincs gáz, ha zárható a szoba akkor meg főleg. Szeretkezésnél meg elég egy szolid zene. De az menjen mindig minden alkalomnál, hogy ne legyen feltűnő, hogy mindig csak PONT akkor megy.

2010. nov. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Mond hangosan:Ó szivem nyomjad jobban ,olyan jó ez...Anyu szeretnél bejönni nézni minket,vagy hallgatóznál tovább?Ha észreveszi magát jó,ha bemenne nézni akkor ott tényleg gáz van...
2010. nov. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Nekem apum ilyen hallgatózós. Utálok is otthon lenni fiúval, mert folyton a szobám körül matat és a falon keresztül is hallgatózik. Ha lehet, akkor kerülöm az otthoni légkört. Szerintem ti is menjetek máshová ha tudtok.
2016. febr. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!