Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Anyám megőrít...

Mit csináljak? Anyám megőrít a hallgatózásával.18/L

Figyelt kérdés

Ha a párommal bemegyünk a szombámba anyu rögtön leül az ajtóm elé a géphez. (Az a vicc az egészben, hogy nem tudja használni. Ha valami kell neki mindig engem kér meg, hogy nézek utána.)

Eleinte azt mondtam, hogy majd csak leszokik róla,de nem.

Ha felhangosítjuk a zenét, hogy ne hallja mit beszélünk, rögtön dörömböl az ajtón, hogy ne olyan hangosan.

Leginkább akkor idegesítő, amikor szeretkezni akarunk és tudjuk, hogy ő ott ül az ajtóban.

Légyszi adjatok valami tanácsot. Előre is köszönöm.


2010. nov. 24. 20:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
15%

Úgy csinálsz mintha 20éves házasok lennétek a kölyökkel.

Olyan fontosat úgyse dumáltok. Ha meg igen tegyétek házon kívülre.

18/F

2010. nov. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Doruss ***** válasza:
96%
Valahogy meg kéne értetni vele, hogy már nem vagy kislány, és megvan a saját életed. Ülj le vele beszélgetni, mondd meg neki, hogy mit érzel, kérd meg, hogy ne csinálja ezt. Kell hogy legyen saját életed.
2010. nov. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
5%

Ha nem tetszik, költözz el.

Már épp ideje kirepülnöd a fészekből, nem úgy gondolod?

2010. nov. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
93%
Ezt nem bántásból írom ,de anyukád szerintem beteg.
2010. nov. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Első:

Arra nem gondoltál, hogy vannak olyan dolgok amiket jobb kettesben, négyszemközt megbeszélni, nem nyílt helyen?Vagy csak simán összebújni és beszélgetni otthon?


Kérdező:

Szerintem üljetek le beszélgetni.Ha anyukádnak jó a kapcsolata a barátoddal, akkor legyen ő is ott, de ha nem jó a kapcsolatuk, akkor inkább csak te beszélj vele.Mondd el, hogy Téged ez zavar.Kérd meg, hogy ne hallgatózzon, cserébe Te elmondod majd neki azokat a dolgokat, amik fontosak és Rá is tartoznak.

Ez végülis mindenkinek jó megoldás lenne. Hiszen ő is tudna azokról amikről jó, ha tud és ti lehetnétek nyugodtan, anélkül, hogy hallgatózna.

15/L

2010. nov. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Amikor próbáltam elebeszélni v megsértődött, hogy ilyet feltételezek róla. Fél óra múlva meg megint a szobám előtt ült.
2010. nov. 24. 20:46
 7/23 anonim válasza:
100%
Menjetek a fiúdhoz! Az lesz a legjobb.
2010. nov. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Telepítsd át a gépet máshová. :)
2010. nov. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Sokszor vagyunk a páromnál is. Lehet tényleg többet kellenne oda mennünk.
2010. nov. 24. 20:48
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Sajnos az én anyukám is ilyen.

Mi elköltöztünk, bár mi már 21évesek voltunk akkor.


Anyum hívott is haza, hogy költözzünk oda, van hely, de inkább maradok albérletben, sajnos át tudom érezni a helyzeted.


Nálunk beváltak a séták, elmentünk egy cukrászdába, vagy valahova.

2010. nov. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!