Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Anyám megőrít...

Mit csináljak? Anyám megőrít a hallgatózásával.18/L

Figyelt kérdés

Ha a párommal bemegyünk a szombámba anyu rögtön leül az ajtóm elé a géphez. (Az a vicc az egészben, hogy nem tudja használni. Ha valami kell neki mindig engem kér meg, hogy nézek utána.)

Eleinte azt mondtam, hogy majd csak leszokik róla,de nem.

Ha felhangosítjuk a zenét, hogy ne hallja mit beszélünk, rögtön dörömböl az ajtón, hogy ne olyan hangosan.

Leginkább akkor idegesítő, amikor szeretkezni akarunk és tudjuk, hogy ő ott ül az ajtóban.

Légyszi adjatok valami tanácsot. Előre is köszönöm.


2010. nov. 24. 20:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Ez tényleg zavaró lehet. Talán beszélned kéne Vele. Vagy a barátodnál lenni amikor rajta kapjátok, hogy hallgatózik. Hátha veszi az adást.
2010. nov. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Megpróbálhatom a gépet is áttelepíteni, de valamit ki fog találni. Nagyon ravasz tud lenni.
2010. nov. 24. 20:55
 13/23 anonim ***** válasza:
Szerintem anyukádnak tényleg mentális betegsége van. Nem normális dolog, hogy valaki a saját családtagja után hallgatózik, mikor az a párjával lenne kettesben midnen értelemben...
2010. nov. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Nekem is ezt csinálta anyukám 17-18 éves koromban. Csak nem ült az ajtóban hanem mindenféle indokkal jött be a szobámba...hozott sütit, eszébe jutott egy vicc, hozott kaját, hozott gyümölcsöt, elújságolta a legújabb pletykát, kb 5 percenként jött valamivel, klassz volt:D :))hát legtöbbször a páromékhoz menekültünk vagy sétálni vagy valahova beültünk...

Nem beszéltem meg ezt anyukámmal mert úgyis letagadta volna és sosem ismerte volna be, hogy azért járkál annyit a szobámba, hogy ellenőrizgessen...

Most már egyetemisták vagyunk gyakran alszunk egymásnál (albérletben lakunk) azóta ritkultak a bemászkálások, és most már mi is másképp állunk a dolgokhoz, úgymond felnőttünk. Otthon nem tárgyalunk semmi bizalmast, és semmi szex:D de ez már nem zavar megszoktuk így...

sajnos van amin nem lehet változtatni

2010. nov. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
9%

Majd a saját házadban definiáld újra a normalitás fogalmát!

Amíg anyukádnál laksz, etet téged, azt csinálod, amit ő mond!

Érted?


És előre is üdvözlöm a lepontozókat!

2010. nov. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Látom nem csak az én anyukám csinálja ezt. Tudom, hogy féltésből csinélja, de nem tudom mit akar elérni vele. Minden anyukának megvannak a saját módszerei.

Az mondjuk elég átlátszó, hogy eszébe jutott egy vicc. :)

2010. nov. 24. 21:06
 17/23 anonim ***** válasza:
87%
Kedves Kalmár, majd lepontozunk, ha megtanulod, hogy nem vok, hanem vagyok. Ostobákkal nem tárgyalok. Amúgy jó nagy szar életed lehet, ha ebben éled ki magad.
2010. nov. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kalmár!

Reméljük nem a következő mondat lesz a jelmondatod mikor gyermeket nevelsz "Amíg anyukádnál laksz, etet téged, azt csinálod, amit ő mond! "

Elég gáz ez a felfogás már ne haragudj...

Ha azt a gyermeket Te akartad, megszülted (vagy megszülte a párod) akkor kötelességed felnevelni...d nem kötelességből hanem szeretetből kellene felnevelni egy gyermeket, megmutatva neki a helyes utat...nem pedig feltüntetni hideg és merev szabályokat "mert te azt mondod"...Nekem egyszer mondtak ilyet a szüleim, hát azóta is keserűen gondolok erre vissza. Pedig nem voltam rossz gyerek, sőt velem értelmesen lehetett volna beszélni. De mindig ez van azoknál akik nem tudják mit jelent a NEVELÉS szó (nem beszélve az empátiáról, szeretetről) csak ennyit mondanak "az én házamban azt csinálod amit..." vagy ami még szebb "amíg az én kenyeremet eszed..."

Ne haragudj de egy gyermek se kéri a szüleit, hogy megszülessen, ha már megszülik akkor ne ilyen felsőbbrendűségi érzéssel neveljék, csak mert a gyermek a kiszolgáltatott...

ne is haragudj, de egyszer neked is keserű gyermekkorod lehetett ha így látod szépnek a világot...

2010. nov. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
77%
"Anya, ha már ott vagy, megnéznél nekünk egy oldalt?...":>
2010. nov. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Én hagynám, hadd halljon meg számára kínos és kellemetlen dolgokat. Hátha elszégyelli magát.

Én 18 éves koromban az egyetem miatt költöztem a nagymamámhoz, aki tündéri asszony, de egyszerűen nem értette meg, hogy miért veszem rossz néven, ha ő szép napos idő esetén bejött a szobámba, és kimosta a szennyestartóban lévő összes cuccot. Engem a frász kerülgetett, mert a drága cuccok, amikért az előző nyáron güriztem, így összemosódtak mindenféle színeresztő lommal... próbálkoztam mindenféle módszerrel, hogy köszönöm nem kell, ne fáraszd magad stb, de csak nem szokott le róla. Megbántani meg nem akartam. Így egyik nap betettem a vibrátorom a szennyeskosárba, és rácsuktam a tetejét. Nagymamám soha többé nem nyúlt bele :D

2010. nov. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!