Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak anyámmal?...

Mit csináljak anyámmal? Megőrít! :|

Figyelt kérdés

Minden nap felb*ssza az agyam,ha este iszok pl. kakaót vagy vmit,és nem mosom el a poharat,akkor felkelt,minden nap ordít,mindig kritizál,fhuu nagyon idegesítő!! :@@@@ Ha este eszek,akkor nem engedi,rám szól hogy ne egyek,mindig kibeszél,lehord mindennek,stb.. Lehetetlen elviselni,beszélni nem lehet vele,nem hallgat meg,mindenféle hülyeséget hazudik rólam. Apa nem foglalkozik vele. Ha gépezek az a baj,ha elmegyek itthonról,az a baj,zenét hallgatok,látja hogy rajtam van a fülhallgató,és beszél-beszél-beszél.... Ha szólok neki,akkor folytatja,de előtte ordít hogy jolvan akkor ne hallgassak zenét. Mindig beszél,mindig tsizta ideg,agyon tudnám ütni!!! :@@@@@@ És úgy viselkedik mint egy hülye,flegmázik,meg állandóan kötekszik. Átkozódik,mindent csinál. Soha nem jöhet át senki. :/

15L


2011. máj. 5. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Isten hozott a kamaszkorban ;)
2011. máj. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Hidd el, ez a kamaszkor, és minden bántás nélkül most te vagy a "hülye" és nem anyukád.

Mondjuk igazán szégyelhetnéd magad, hogy ilyen egyáltalán megfordul a fejedben, hogy agyon tudnád ütni...

2011. máj. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ééén vagyok hülye? :O

Ő hogy viselkedik,hogy minden nap ordít,átvágja rám az ideget,ez nem anya,nemis viselkedik úgy. -.-"

És őő?? Hogy r*banc,meg ilyenek mond.

2011. máj. 5. 11:48
 4/8 anonim ***** válasza:

Ennek a hátterében biztosan van valami.

Egy "normális"családban nincs ilyen....

2011. máj. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hahahaha....álljunk meg egy csöppet. én 23 éves vagyok, nem mondanám azt, hogy kamasz korban! Nálunk is ilyen elviselhetetlen a helyzet. Dettó ugyan ilyen hülye az anyám. neki minden egyből kell, nincs egy perc nyugta se az embernek és ráadásul folyton csak panaszkodik meg dirigálna. Ja és irányítana mindenkit.
2011. máj. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Apád nem foglalkozik vele,na vajon mitől ideg az anyád...
2011. máj. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy feljelented a gyámügyön.
2011. máj. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
huhuhuhúúú, mi lenne abból!
2011. máj. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!