Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még nagyon féltékeny nő...

Van még nagyon féltékeny nő itt rajtam kivül?

Figyelt kérdés
mar attol rosszul vagyok ha valakire ranez a ferjem vagy csak ha meglatok egy jo nőt es latom hogy ö is latja ha valakivel nővel aki jol nez ki kezet fog vagy pusziadas csaladon belül is .mit tegyek szerintetek? a munkatarsaitol is kivagyok már teljesen mind nők sajnos mindi attol felek nehogy elcsabitsak
2010. nov. 22. 13:55
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
76%

"Jujj,ami nincs azt nehéz hazudni,csak nem irégység szól azok ellen akik többre vitték.De nehogy megsértődj és nekem eséél,ha mégse ez áll fenn."


Hát akiket én ismerek diplomásokat, nem túl irigylésre méltóak, akinek volt esze elhúzott okj-s szakmát tanulni hogy kapjon munkát. Diplomát letenni manapság már nem valami nagy teljesítmény. Ennyit erről.

Az unatkozó háziasszonyok meg fognak még nagyot pofára esni, azt borítékolom. Szerintem senki se irigykedik azért mert semmirekellő haszontalan luvnyák vagytok, akik másoktól függenek, nincs önálló életük, bizonytalan a jövőjük (tudjátok egyházasság akármikor végetérhet, ez a rideg valóság...) Illetve hasznotok van, főzni-mosni-takarítani, meg kielégíteni a férjeteket:) Marha jó nektek:)

2010. nov. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább engem irigyeljetek.Azt tanultam,amit szeretek és olyan munkát kaptam vele,amit szintén nagyon szeretek.Hasznosnak érzem magam és még munka közben jól is.:) Vank két szép gyerekünk és egyenrangúak vagyunk anyagi téren is.Természetesen nekünk is vannak gondjaink,de az alapok erősek és soha nem kell attól félnünk,hogy azért van velünk a másik,mert különben éhen halna.
2010. nov. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
54%
Nos, mint már írtam (szövegértés édeseim...) dolgoztam,tanultam eleget. MOST megtehetem, hogy ne dolgozzak. Ha kidobnak (nem sok az esélye, de ki tudja...) elmegyek újra dolgozni, van iskolám,tapasztalatom. Ennyi. Addig pedig élvezem az élet napos oldalát. Nem olyan rossz 9-kor kényelmesen felkelni, elmenni aerobikozni, barátnőkkel csavarogni, délután olvasni, nyelvet tanulni, higgyétek el, Ti is élveznétek. Nem érzem haszontalannak magam.
2010. nov. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
51%
Hát én egy hét után fejbe lőném magam az unalomtól nagyapám szolgálati fegyverével az biztos,inkább eltartom magam,és nem függök...Amúgy 10 éve egy férfi melett élek jól keres,megtehetném én is,csak én nem ilyen vagyok...Nem szeretem haszontalan kiegészítőnek érzeni magam...A munkát meg sose kellene szégyelnni,mint manapság divat lett ingyenélősködni,lebabázni érdekből...Na mindegy meddő vitta,ti igy éltek,mások meg máshogy elkéne tudni fogadni,hogy nem vagyunk egyformák...mások a céljaink...Lehet lepontozni...
2010. nov. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
100%
Imádok én is reggel 9-ig heverészni (sőt 11-ig is), imádok barátnőzni meg olvasni, de ha nekem örökké ezt kéne csinálom megzavarodnék. Volt milliárdos párom (olyan gazdag, amilyen itt a naplopóknak sose lesz) és egyenesen megtiltotta, hogy a diplomám megszerzése után elhelyezkedjek a nyelvtanári pályámon... Na erre léptem le, hogy én ugyan senki kitartottja nem leszek, nem fogok egy életen át mástól függeni a gyerekeimmel együtt. Azóta megtaláltam az igazit és együtt építjük a kis közös szerény, de BOLDOG jövőnket. És ezt nem adnám oda a világ összes kincséért sem, mert én így vagyok elégedett.
2010. nov. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
54%
Ezek szerint ti bármennyire is szerelmesek lennétek, nem járnátok gazdag pasival? Azért mert gazdag és mindent megtesz értetek? Pfff... furi egy dolog ez.
2010. nov. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, szerintem te nem érted, mit írtak neked. Nem az a gondjuk, hogy gazdag a férjed, csak ők nem szeretnének senkitől függni. Lehet, hogy te 9-ig alszol, ők meg 6-kor vagy 7-kor kelnek, de ha bemennek a házukba, tudják, hogy az a sajátjuk, a munkájukkal keresték meg, van célja az életüknek, van miért felkelniük, stb.

Lehet, hogy egyszer majd te fogod őket irigyelni, az élet nagyon kiszámíthatatlan.

Az is lehet, hogy egyszer majd megérted, miről is írtak neked.

2010. nov. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
100%

Előzőnél a pont,Amúgy én párom is gazdag,megtehetném hogy kihasználom a helyzetet én is, de nem teszem,mert nem érezném jól magam,ha nem dolgozhatok,ha nem segíthetek másokon,ha csak arról szólna az életem,hogy mükőrmös vagy fodrász vagy épp egész nap alvás meg plázázás,hát az nem, én lennék,és egy idő után zavarna,hogy semmi vagyok,csak kiegészitő,és semmmi nem az enyém,perzse az iylen nők válás után is jól megfejeik a gazdag férjet,még leis babáznak gyerektartásért...Csak az meg épp nem szerelem volt...Főleg nem őszinte...Én 10 éve vagyok együtt a kedvesemmel,és dolgozunk mindketten,megteremtjük közösen amink van,és kevesebbet ő többet,aztán összerakjuk amink van,én kevesebbet keresek,de ez nem probléma nálunk,ő igy szeret engem,nem akart magának sose kirakatbabát aki a pénzéért szereti...Én nem a pénztárcájába (nem is tudtam akkor még hogy gazdag,titkolta,mert addig sokan csak a pénzéért voltak vele)a jellembe lényébe szerettem bele...ÁÁÁ De ugyis mi vagyunk a hülyék...A munka manapság szégyelni való lett sajnos ezért tart itt az ország,és nem a háztartásbeliekkel van bajom.

A háztartásbelik között is akad aki főz mos takarit gereket nevel... a háztartásbeliek között egy bizonyos réteg irritál...

2010. nov. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!