Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még nagyon féltékeny nő...

Van még nagyon féltékeny nő itt rajtam kivül?

Figyelt kérdés
mar attol rosszul vagyok ha valakire ranez a ferjem vagy csak ha meglatok egy jo nőt es latom hogy ö is latja ha valakivel nővel aki jol nez ki kezet fog vagy pusziadas csaladon belül is .mit tegyek szerintetek? a munkatarsaitol is kivagyok már teljesen mind nők sajnos mindi attol felek nehogy elcsabitsak
2010. nov. 22. 13:55
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
32%

15:23

Ezt bízd csak ide, a jég hátán is megélek.

;)

2010. nov. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
37%
A sűrű sóhaj meg pont nem rám jellemző..
2010. nov. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
83%
Más hátán én is megélnék,csak én szeretek dolgozni...Lehet én a marsról jöttem...De számomra nincs nagyobb öröm mikor valaki felhiv és megköszöni a segítségmet.
2010. nov. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
37%

Nem tudom, miről zagyválsz, de biztos neked van igazad!

:P

2010. nov. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
52%
A munkámról zagyváltam,hogy milyen jó másokon segíteni,de sokan nem értik itt azt sem mi az hogy munka,mert otthon tespednek háztartásbeliként.Meddő vita,ez is. S meg P betű mit jelent mert én magyarul szoktam kifejezni magam nem ilyen S meg P vel,amiről fingom nincs mi.
2010. nov. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
38%

Nem tudom mi a foglalkozásod, de teszek rád is meg a munkádra is.Embereket elítélni azért, mert "itthon tespednek", miközben Te meg húzod az igát, ez inkább vall irigy természetedre, mint az emberbarátságodra.

Képzeld, jó háztartásbelinek lenni, miközben férjem eltart és nekem az ég világon semmi, de semmi gondom.Majd hülye leszek elmenni dolgozni, mikor 3 iskolával is csak minimálbérért vesznek fel.

Remélem nem találsz meg a továbbiakban, mert nem akarok ennyit OFF-olni miattad, ha már privát címed nincs és kénytelen voltam örömteli életemet itt megosztani veled a sok sületlenség után, amit írtál.

Modik úgyis törölnek majd, mert nem tartozik ez a tárgyhoz, ha nem vetted volna észre.

2010. nov. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
80%
Férjed kinyalja a feneked,te meg jól ülsz a lovon amit alád rak,addig mig lenem cserél...Na akor megnézném hogy élnél majd meg a jég hátán,gondolom egyből keresnél mást aki eltart?Amúgy te kis offod se tartozik ide,a miylen jó háztartásbeliként élni szösszenet...Én is lennék ilyen csak nincs gyomrom hozzá.Inkább dolgozom ,és megteremtem ami kevesem van,minthogy másra utalva éljek...Off részemről lezárva...!
2010. nov. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
54%
Hagyjad háztartásbeli,jujj nem bírom az ilyen jó dolga van unatkozó feleségeket...
2010. nov. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
27%
Irigyek vagytooook! :) Én is "unatkozó eltartott" vagyok, de élvezem! :) Lehet elítélni, utálni, irigykedni. Dolgoztam, tanultam eleget! Most megtehetem, hogy egész nap csavarogjak, barátnőzzek, sportoljak. Miért ne tegyem?
2010. nov. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
84%
ja hát élősködni könnyű,csak tükörbe kell nézni,kettő nem irigy vagyok,csak realista,és nem függök az eltartómtól,és mikor majd lecserél,gondolj a szavamimra.
2010. nov. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!