Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még nagyon féltékeny nő...

Van még nagyon féltékeny nő itt rajtam kivül?

Figyelt kérdés
mar attol rosszul vagyok ha valakire ranez a ferjem vagy csak ha meglatok egy jo nőt es latom hogy ö is latja ha valakivel nővel aki jol nez ki kezet fog vagy pusziadas csaladon belül is .mit tegyek szerintetek? a munkatarsaitol is kivagyok már teljesen mind nők sajnos mindi attol felek nehogy elcsabitsak
2010. nov. 22. 13:55
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
62%

Én is féltékeny típus vagyok. Én azt nem bírom, ha a rokonaival úgy ölelgetik egymást búcsúzáskor, mintha intim kapcsolatban lennének. Szóval azt szeretem, ha hiteles a testbeszéde, nem közvetít téves üzenetet felém. Meg azt sem bírom, ha más kanalával eszik, pl étteremben az asztaltársaságból egy másik csaj meghagy valamit, ő meg megeszi utánna. Meg azt is utálom, ha más nők kezét megfogja, szerintem ez is intim gesztus (természetesen a sima kézfogás más kategória). Szóval vannak elvárásaim, szerintem teljesen normális elvárások, de ha valaki szerint túlzás, nem sértődöm meg, ha lepontoztok.


Az, hogy pszichológus a férjed, rejthet veszélyeket, hiszen minden beteg elmondja neki a bizalmas dolgait, de ugyanakkor ez nem oda-vissza működik, hanem csak egyoldalú, és a férjed inkább hatalmi helyzetben van azáltal, hogy másról birtokol információkat. Másrészt, biztos gyakran hallja ugyanazokat a sztorikat, mert az embereknek nagyon hasonlóak a problémáik, csalódnak szerelemben, családi problémáik vannak, stb., szóval nem hiszem, hogy a férjednek lehet újat mondani. Ennyi erővel akkor is lehetnél féltékeny, ha bolti eladó lenne, mert ugye akkor is találkozik jó nőkkel.

Meg szerintem az is fontos, hogy a pasi ne bámuljon meg feltűnően más nőket, ha szolidan megnézi őket, az senkinek sem fáj. Na meg ne dicsérje fel őket feleslegesen.

2010. nov. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
88%
14:45-ös! Ezt kár volt felhoznod, mindjárt elindul a meddő vita, hogy a feleségek miért nem végzik jól a dolgukat az ágyban....
2010. nov. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
74%
Tudom de brutál őszinte szoktam lenni...És sajnos az ilyen féltékeny nők maguk alatt hasítják a fát...
2010. nov. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi de nekem valami gyanus itt...Irod hogy a ferjed pszihologus,hat en hala az egnek meg nem voltam ilyen helyen de ugy tudom hogy a pszihologus nincs noverkekkel korulveve,amugy pedig a ferjed lenne a legjobb segitseged.Vigyazz mert ott fog hagyni!
2010. nov. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
80%

Érdekes ez oldal, itt mindenki pszichológus, jogász, ügyvéd, mérnök, informatikus tudor ( nem tudom melyik egyetemről) meg a kutyafüle még mi.Persze, én meg a Rotschild báró!

Álmodik a nyomor, gyerekek...

2010. nov. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
84%
Előző neked mi a foglalkozásod?
2010. nov. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem élveznéd az önsajnálatot akkor nem szenvednél hanem tennél valamit. Igy csak magad teszed tönkre és a házasságot. De a te bajod...
2010. nov. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
33%

15:03

Nekem nincs foglalkozásom, én háztartásbeli vagyok, de legalább nem hazudok diplomát magamnak.

:))

2010. nov. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
91%
Jujj,ami nincs azt nehéz hazudni,csak nem irégység szól azok ellen akik többre vitték.De nehogy megsértődj és nekem eséél,ha mégse ez áll fenn.Amúgy én nem szoktam diplomát hazudni,itt se irtam semmi diplomásat,mert nem kell hazudnom,meg irkálnom róla.Kérdező a munkám során sajnos nagyon sok ilyen kapcsoaltot látok...De sajnos bánatalmazott gyereket annál többet...Te sajnos még a gyerekre is féltékenykedni kezdenél,kezeltesd magad mielőbb.Lehet csak önmagadban nem bizol ellégé,építsd fel az önbizalmadat...Ahozz másban bízni tudjunk,ismernünk kell önmagunkat,és biznuk kell a saját erőnkben...
2010. nov. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nincs foglalkozásom,még egy kérdés ha valami történik mihez kedzesz majd?Háztartásbeliként is kéne valami foglalkozás bármi jöhet.Előre látónak kell lenni,mert manapság sűrű sóhajért nem adnak kenyeret...
2010. nov. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!