Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még nagyon féltékeny nő...

Van még nagyon féltékeny nő itt rajtam kivül?

Figyelt kérdés
mar attol rosszul vagyok ha valakire ranez a ferjem vagy csak ha meglatok egy jo nőt es latom hogy ö is latja ha valakivel nővel aki jol nez ki kezet fog vagy pusziadas csaladon belül is .mit tegyek szerintetek? a munkatarsaitol is kivagyok már teljesen mind nők sajnos mindi attol felek nehogy elcsabitsak
2010. nov. 22. 13:55
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
100%

Miért gondolod, hogy el tudnák csábítani?

Mindenkinél vannak szebbek/okosabbak/jobbak, de biztos oka van, hogy pont téged választott nejéül.

2010. nov. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
83%

Ez sajnos könnyen megtörténhet. Csábítsd vissza! Te is vagy ugyanolyan, mint bárki más!

:)

2010. nov. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
100%

Nem lennék a férjed helyében...Ha így folytatod, tönkre fog menni a házasságod, ez tuti.

Ajánlom paulhauck-a féltékenység c. könyvét. Nekem anno segített.

2010. nov. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
85%

jelen


bár én már "kezelt" állapotban:D

szerencsére párom hasonlóan féltékeny alkat,igy jósok veszekedés,félreértés után rájöttünk hog ésszerűbb átbeszélni,miktől akad ki a másik...azóta próbáljuk ugy csinálni,hogy az mindkettőnknek jó legyen...(ő nem a kolléganőivel van többet,vannak neki kollégái is,nincs este haverokhoz kimászkálás ahol lányok is jelen vannak,én nem ülök be kávézni fiúhaverokkal,nem bulizunk a másik nélkül és hasonlók)

nagyjából nyugi van,de ehhez neki is olyannak kellett lennie amilyen,ő át tudta érezni azt amit én és forditva...

egy nem féltékeny tipusu pasi ugy nézett volna rám mint egy ufóra,és annyit értett volna h korlátozni akarom:D

(ahogy sokan fognak kommentelni ide h a féltékenységeddel megölöd a kapcsolatot,nem szabad egymást korlátozni és blabla)

nekünk bevált,évek óta működik

2010. nov. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
93%
A férjed milyen típus? Ő is féltékeny? Hogy érinti a viselkedésed?
2010. nov. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
79%

Fordulj pszichológushoz, amíg nem késő. Kisebbrendűségi komplexusod és önértékelési zavaraid vannak (ez személyiségzavar).

Ha sokáig vársz, tönkremegy a házasságod, de nem azért, mert a férjed egy hűtlen disznó, hanem azért, mert nincs ember, aki tartósan elvislene egy hisztérikát.


33N

2010. nov. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen volt a feleségem, és ezzel tette tönkre a házasságunkat. Először még csak szórakoztató kis féltés volt az egész, aztán átment szabályos zsarolásba. Ha bementem kétszer egy olyan boltba, ahol csinos volt az eladó, akkor rögtön megkaptam, hogy biztosan azért megyek oda, hogy vele flörtöljek. Ha bármilyen aspektusban szóba került egy másik nő, azonnal megjelent az arcán a szokásos féltékeny kifejezés, és máris jött a balhé. Mindig hűséges voltam hozzá, de ezzel szó szerint kikergetett a kapcsolatból, így inkább elváltam tőle.

A nők sokszor önmaguk legnagyobb ellenségei.

2010. nov. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
100%
Tönkre fogd tenni te magad ezt a házasságot nem kell ide csábító se a gondolat teremtő erejével elintézed rövid útón,a férjed előled fog egy másik karjába szaladni,vagy csak úgy simán elhagyni,mer nem bírja majd a csesztetést csak idő kérdése.Nem a harmadik,a szetrető,hanem te fog ezt elintézni...Amitől rettegsz azt magadnak bevonzod szépen lassan,mert folyton azon agyalsz...
2010. nov. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
92%

Én is ilyen voltam. Nekem ez együtt jár a szerelem érzésével!

Aztán kiszerettem belőle, és már nem vagyok féltékeny.

Úgy látszik ez volt a megoldás. :-)))

(De komolyan, MERD elhinni (hisz ő is így gondolja, azért vett feleségül) hogy Te olyan ember vagy, aki értékes, és talpraesett, gyönyörű és kívánatos attól függetlenül, ha az aktuálisan épp vele egy úton haladó társa, vagy bárki más hogy gondolja. És ezzel el is múlik a féltékenység!)

2010. nov. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
52%

Mi a horoszkópod és a párodé mi?

Nem vicc.

2010. nov. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!