Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még nagyon féltékeny nő...

Van még nagyon féltékeny nő itt rajtam kivül?

Figyelt kérdés
mar attol rosszul vagyok ha valakire ranez a ferjem vagy csak ha meglatok egy jo nőt es latom hogy ö is latja ha valakivel nővel aki jol nez ki kezet fog vagy pusziadas csaladon belül is .mit tegyek szerintetek? a munkatarsaitol is kivagyok már teljesen mind nők sajnos mindi attol felek nehogy elcsabitsak
2010. nov. 22. 13:55
1 2 3 4 5 6
 11/58 A kérdező kommentje:
annyira szenvedek most is sirok. pszichologus amugy es egesz nap a nőverekkel van a betegekkel.ő ugy áll hozza hogy azt mondja nem szabad szenvedni a féltékenysegtől. és ő nem féltékeny nagyon. kérdezem miert azt válaszolja mert érzi az erős ragaszkodásom hozzá.de pl. éjjel is néztem ahogy alszik ki volt takarozva en meg tvztem meg es lehet kinevettek de felállt neki és mozgott a farka olyan feltekeny lettem hogy biztos valakiről álmodik. közben hozzateszem este ki lett eleégitve akkor éjjel miert áll fel neki? és vajon kiről álmoddik hogy igy mozog neki? aztan kerdezem mikor megebred kiről álmotal mondja senkiről.
2010. nov. 22. 14:17
 12/58 A kérdező kommentje:
én ikrek párom mérleg
2010. nov. 22. 14:19
 13/58 anonim ***** válasza:
100%

Azonnali hatállyal keress fel egy pszichológust.

Ez sem vicc.

Egy nő egyszer pont ezért vágta le a párja farkát.

2010. nov. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen mindegy a horoszkóp szemszögéből, hogy ki micsoda. És a középiskolás bioszkönyv is foglalkozott régen azzal, (ma meg az internet) hogy a férfiak nemi szerve képes az erekcióra bárminemű ráhatás nélkül, akár éjjel is.
2010. nov. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
84%

Hát nem valami nagyon bízhatsz te meg a párodban. Hidd el a féltékenységgel csak elüldözöd, mert úgy fogja érezni, hogy nem bízol meg benne annyira, hogy a felügyeleted nélkül legyen és ne kufircoljon.


Vizualizáld: "a férjed egy vörös, bögyös bombázóval ismerkedik. Felajánlja, hogy hazaviszi, a csaj pedig azzal hálálja meg, hogy letép az ingét, azt a mellkast karmolássza a vörösre lakkozott műkörmeivel, amit te szoksz finom mozdulatokkal kényeztetni. Azt a hancúlcet ingerli a nyelvével, amit te szoktál esténként lágyan befogadni. A párod önfeledt vonaglással liheg a vörös csajon, mikoris egyszerre jutnak a csúcsra..."


Tetszik, amit látsz? Kinézed ezt a férjedből, hogy nem rád gondol, hanem egy vöröskét tömöget? Ennyire szar alak lenne? Vagy ki hogy él, úgy ítél?


Na sürgősen állítsd le magad, mielőtt a fenti vízió valósággá válna!

2010. nov. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
93%

Ne haragudj, de ezzel a hozzáállással nem lehetsz egy főnyeremény a férjed számára! Legyen akármilyen szoros is a kapcsolatotok, te fogod ezzel más karjába kergetni a végén!

Megfogni nem fogod vele az biztos.

2010. nov. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
92%
Es az nem lehet, hogy rólad álmodott?
2010. nov. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 A kérdező kommentje:
de mit csinaljak? annyira szeretem
2010. nov. 22. 14:32
 19/58 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok a vizualizálós: ne birtokoni akard, mert egy szuverén ember, nem háziállat. Tanuld meg őt ÖNZETLENÜL szeretni és TISZTELNI. (Már, ha rászolgál)
2010. nov. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
100%
ez már azért beteges.
2010. nov. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!