Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még nagyon féltékeny nő...

Van még nagyon féltékeny nő itt rajtam kivül?

Figyelt kérdés
mar attol rosszul vagyok ha valakire ranez a ferjem vagy csak ha meglatok egy jo nőt es latom hogy ö is latja ha valakivel nővel aki jol nez ki kezet fog vagy pusziadas csaladon belül is .mit tegyek szerintetek? a munkatarsaitol is kivagyok már teljesen mind nők sajnos mindi attol felek nehogy elcsabitsak
2010. nov. 22. 13:55
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk azt tudhatnád, hogy a fiúknak azért áll fel reggelre, mert sokáig van éjjel a jó meleg takaró alatt...


Ha a párod pszichológus, akkor először hozzá kellene fordulnod segítségért. Szaksegítség díjmentesen.

2010. nov. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
74%
Dehogy szereted. Ez NEM SZERELEM!! Az az erekcoós dolog meg nevetséges. Soha eszembe nem jutna, hogy az alvó férjemet kitakarjam, és nézegessem. A férjed nem lehet valami jó a szakmájában, ha egy ilyen emberrel él együtt. Vagy csak egy beteget lát benned is. Remélem, hamar megjön az esze, és keres egy normális nőt magának.
2010. nov. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
87%

Szia!!Csak Te tudsz a hozzá állásodon változtatni!!Lehet volt okod kételkedni benne,és azóta eltört valami!!

Mert én így vagyok,és azóta is így maradtam.Ott a szörny a tudatomban,és nem szabadul.Pasikat sem kell ám félteni,igen is egy vörös,bögyös csodákra képes!!

2010. nov. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
91%

Adott rá okot valaha is, hogy ennyire féltékeny legyél? Ha szereted, ne csinálj mást, mint bízz benne. Ne vond kérdőre, hogy kivel volt, mit csinált stb...

Ha továbbra is így viselkedsz vele, pont te fogod más karjába üldözni. Egyébként én is azt mondom, hogy menj el egy pszichológushoz, de az már fél siker, hogy felismered, hogy valami nincs rendben veled.

2010. nov. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
82%
14:20 hol?Nem Kerekiben véletlenül?...
2010. nov. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok féltékeny típus,soha nem is értettem mire jó az.Sőt,ha a párom beszélget a lányismerőseivel monjuk egy buliban,akkor odamegyek hozzájuk,ilyenkor a barátom bemutat,széles mosollyal kezet fogok velük.Nem csinálok ügyet ebből.Annál szánalmasabb nincs,ha beszélgetek egy srác ismerősömmel és dúlva-fúlva elrángatja mellőlem a barátnője és közben szikrákat szór a szemével felém.Meg nem engedik el a barátjukat egyedül sehova.Mi a barátommal külön is eljárunk szórakozni,ő sem féltékeny abszolút.Én anyukámtól kaptam egy jó tanácsot erre vonatkozóan,ha valakinek kell a barátom és meg is tudja szerezni(tehát a pasi is belemegy a dologba),akkor vigye csak.Nem tudja a fiú mit veszített velem:)
2010. nov. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
85%
Azt mondjak hogy a feltekenyseg betegseg.Ez mar pszihiater es nem pszihologus dolga.Remelem megfogadod a tanacsokat ha mar feltetted ezt a kerdest,amig nem keso.En voltam ilyen kapcsolatban,csak forditott eset volt.Egy ido utan a szerelmet elnyomta a szabadulni vagyas.Ott is hagytam es hirtelen olyan jol ereztem magam!!!!
2010. nov. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
93%
Kapcsolatfüggő vagy,és önértékelési gondjaid vannak,igazából magadban nem bizol nem benne csk rávetíted ki ezeket a gondolataidat,nem vagy benne biztos hogy képes vagy megtartani,nem érzed hogy szerethető vagy...Pszichológus...De sürge gyorsan...Mielőtt levágod a fülét mert más nők is beszélhetnek hozzá,és ez most nem vicc...Nagyon nem.
2010. nov. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
29%
Amúgy ha a legtöbb feleség jól végezné a dolgát az ágyban,és nem úgy mint akiknek a fogát húzzák,a legtöbb férj sem a vörös bögyöshöz fordulna csodáért...
2010. nov. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
91%
Gondolj arra, hogy nem mindenkinek a Te párod kell, ha meg tudják, hogy házas, akkor gondolom pláne nem. Ha meg mégis félrekavarna, akkor tudod: mindenhez 2 ember kell. De gondolom a párod sem tudja kikerülni a családi puszi csatákat, mert hát "így illik".
2010. nov. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!