Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Hallgasam el...

Mit csináljak? Hallgasam el vagy nehagyjam szo nélkül?

Figyelt kérdés
párom nevelöapja mindig avval buzerál,h milyen vékony vagyok,meg,h mért nem eszek.tudom,h nagyon vékony vagyok,de már gyerekkorom ota ilyen testalkatu vagyok,ha szeretnék se tudnák hizni,meg amugy is más kedvéért biztos nem fogok.azt hiszi,h nekem az nem esik rosszul,h azt mondja rám,h olyan vagyok,mint gereblye.ti mit csinálnátok?
2010. nov. 16. 12:25
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Bizony, később nagyon jó lesz, hogy még mások számolják a kalóriákat, te bűntudat nélkül letolhatsz 1-2 krémest! ;)
2010. nov. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Jaj de örülnék ha ez lenne a legkisebb problémám ! Örülj neki ! Jobb mintha azt mondaná hogy olyan vagy mint egy tehén vagy egy malac .
2010. nov. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
bocs legnagyobb
2010. nov. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!