Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Hallgasam el...

Mit csináljak? Hallgasam el vagy nehagyjam szo nélkül?

Figyelt kérdés
párom nevelöapja mindig avval buzerál,h milyen vékony vagyok,meg,h mért nem eszek.tudom,h nagyon vékony vagyok,de már gyerekkorom ota ilyen testalkatu vagyok,ha szeretnék se tudnák hizni,meg amugy is más kedvéért biztos nem fogok.azt hiszi,h nekem az nem esik rosszul,h azt mondja rám,h olyan vagyok,mint gereblye.ti mit csinálnátok?
2010. nov. 16. 12:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Akkor a párod álljon ki melletted amennyire csak lehet - a lehető legminimálisabb időt töltse otthon - és indokolja ezt azzal, hogy amíg nem embereli meg magát az apja, addig így lesz...

(2. voltam)

2010. nov. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy hagyjon békén, te sem kritizálsz másokat, hogy kövérek, nem mondod rájuk, hogy dagadt disznók.
2010. nov. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
persze, mondja meg neki, ilyen felháborodva, ilyen pimaszul, és akkor tuti utálni fogja
2010. nov. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
azért lehet, hogy nem rossz szándékkal mondja, csak te érted félre. pl. nekem a nagymamám mondja ezt mindig, uncsi, dehát ilyenek az idősek. és inkább vékony legyél mint dagadt.
2010. nov. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Anyám meg mindenkit lekövérez. Nos, nálam igaza van, tényleg van rajtam felesleg, de nem érdekel a véleménye, és ezt közöltem is vele. Mikor meg már igen unom a szövegét, megmondom neki, hogy akkor lehet hazaballagni, és ott kövérezzen mindenkit. Akkor még elég messze laktunk egymástól, az ország 2 végében. Olyan is volt, hogy mikor náluk voltam látogatóban, és meguntam a banánt, egyszerüen előbb mentem haza, mint terveztem. Amúgy elengedem a fülem mellett, mást nem tehetek, mert bármit teszek is, mindig mondani fogja. (Öcsém barátnője vékony, és őt is mindig kövérezi, szóval, a vékony sem elég vékony neki. ) 2 órát bármikor kibirok vele. Ha szereted a párod, apósodat engedd el a füled mellett, és bird ki azt a kis időt.
2010. nov. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen ne foglalkozz vele. Mikor piszkál, csak mosolyogj! Az eléggé idegesítő és talán megunja. Velem ugyanezt csinálta apósom. 164 cm és 50 kg voltam. Azt mondta, olyan sovány vagyok, hogy még a szarszag is átérződik belőlem. Gondolhatod, mennyire jól esett. Később a hátam mögött mondogatta, hogy egy ilyen sovány lány alkalmatlan anyának, mert nem tudnék kihordani egy gyereket. Mikor elmentem hozzájuk, mindig csokival és kajával tömött. Egyszerűen nem hagyott békén, amíg nem ettem valamit. Mikor elkezdtem hízni, abbahagyta a piszkálódást. Szerintem az a legjobb, ha nem szólsz semmit. Idősebb korában már nehezen változik az ember. A békesség miatt is jobb hallgatni.
2010. nov. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Sajnos vannak ilyen tapintatlan emberek. Én amikor a páromat megismertem, 160cm és 38(!)kiló voltam. A sógorom azzal piszkált, hogyha oldalt állok, akkor nem is látszok. Volt aki azt hitte, anorexiás vagyok. Pedig, csak az alkotom volt vékony. Az külön ciki volt amikor munkába egy 50-es nő megállított, megfogta a karom és elszörnyülködött, hogy:- Kisanyám, te milyen vékony vagy!

Na én se köpni se nyelni nem tudtam. Pedig mindig is ettem rendesen, még csak válogatós sem voltam soha. Azóta teltek az évek, jöttek a gyerekek. Azok közül, akik akkor szörnyülködtek, ma lesnek ám, mert három gyerek után sem nyomok többet 55 kilónál, ami viszont az ideális súlyom. A párom sógora, meg jó néhány éve nem szól semmit. Nem tudom, vigasztal-e amit leírtam. Ilyen helyzetek sajnos vannak.Nem érdemes ezekkel az emberekkel foglalkozni, hiszen ezek azért szólják meg a másikat (a külsejéért) mert ők maguk elégedetlenek, saját magukkal. Szerintem engedd el a füled mellett, de ha nagyon zavard, inkább kérd meg a párod, hogy jelezze a nevelő apjának, hogy ez neked rosszul esik.

2010. nov. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
*alkatom
2010. nov. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!!!megprobálom továbbra is elhalgatni!!
2010. nov. 16. 13:53
 20/23 A kérdező kommentje:
utolso köszi,megvigasztalt a válaszod!!!jol esett,mert biztos én se fogok hizni gyerekek után:)
2010. nov. 16. 13:59
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!