Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Hallgasam el...

Mit csináljak? Hallgasam el vagy nehagyjam szo nélkül?

Figyelt kérdés
párom nevelöapja mindig avval buzerál,h milyen vékony vagyok,meg,h mért nem eszek.tudom,h nagyon vékony vagyok,de már gyerekkorom ota ilyen testalkatu vagyok,ha szeretnék se tudnák hizni,meg amugy is más kedvéért biztos nem fogok.azt hiszi,h nekem az nem esik rosszul,h azt mondja rám,h olyan vagyok,mint gereblye.ti mit csinálnátok?
2010. nov. 16. 12:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
41%

Fiú vagy vagy lány?

Ha fiú akkor szedd össze magad, és ne sírj, hanem gyúrj:D

2010. nov. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Kérd meg a párod, hogy beszéljen a (nevelő)apjával, mert ez bánt és zavar Téged. Vagy ha a nevelőapa nem éppen egy tiszteletreméltó személyiség, akkor meg rá se hederíts, ne adj a véleményére..
2010. nov. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Mond neki h semmi köze ahhoz,hogy nézel ki. Foglalkozzon mással.Vagy kérdezd meg nincs nagyobb problémája az életbe? és ha mondja h "de van" mond neki akkor foglalkozzon azzal.

Nekem mindig azt mondták,olyan vékony vagyok h seprűnyelet kéne raknom a lábam közé vagy mi.Kretének.:(

2010. nov. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

utolsó:

HA ezt mondja és így mondja akkor az csak olaj a tűzre

2010. nov. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát....

1. ha szeretnél se tudnál hízni (tehát ez ellen nem tudsz tenni semmi)


2. párod apjának van valami véleménye, ami neked nem tetszik. Ha a párod beszél vele összevesztek stb, attól ugyanúgy meglesz a véleménye, csak jó esetben a hátad mögött mondja el és mástól hallod vissza. Ez esetben az lesz a baj.


Tehát én elengedném a fülem mellett, és rohadt büszke lennék rá, hogy a gereblyéhez hasonlítanak és nem a hordóhoz. :)

2010. nov. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
bocsi elfelejtetem irni,h lány vagyok.már mondta neki a barátom,h neki igy tetszek és csak ez a fontos,de akkor is.már nem szeretek ugy menni hozájuk,h otthon van az apja.mondjuk nincs tökéletes alakja,mert nagy hasa van,de engem nem zavar.
2010. nov. 16. 12:48
 7/23 A kérdező kommentje:
köszi utolso,fogja mondani,h gereblye megmondom neki,h legalább nem hordo:)
2010. nov. 16. 12:49
 8/23 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik akkor ne menj hozzájuk.Találkozzatok nálatok.Nem várhatod el hogy a Te kedvedért megváltozzon az após
2010. nov. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
én egyáltalán nem várom el,h megváltozon,de ha nem tetszik,h milyen vékony vagyok,akkor nenézen rám,vagy máshogy is megmondhatná,én senkit nem mondok le,nem itélek meg a testsulya miatt.a barátom külföldön dolgozik,ezért muszaj haza mennie meglátogatni a szüleit.amugy mindig nálunk vagyunk,hacsak két orát vagyunk ott,addig lemond mindenek.
2010. nov. 16. 12:56
 10/23 anonim ***** válasza:

Akkor két órára se menj át!

A barátotd apja ilyen és kész, tudomásul kell venned

2010. nov. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!