Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom anyja első perctől ki...

Párom anyja első perctől ki nem állhat, viszont amióta eljegyeztük egymást teljesen megbolondult?

Figyelt kérdés
Párom megkérte a kezem, 3 éve együtt vagyunk, tökéletesen működik minden a kapcsolatunkban, közös jövőt tervezünk. Viszont az édesanyja hozzám sem szól ha találkozunk, annyira erőlteti csak meg magát, hogy köszönjön. Páromnak mondta, hogy ameddig velem van, nincs mit a házában keressen, nem akarja minden alkalommal mikor ott voltunk kifüstölni a házát utánam. Meg hogy nem így volt nevelve, hogy egy ilyet kapjon, mint én. Testvére sem beszél már vele mivel én rossz hatással vagyok mindenkire. Szó szerint azt mondták a szemembe, hogy amióta együtt vagyunk, tönkrement a családjuk, meg hogy én csak ki akarom használni és a pénze kell nekem... (nagyobb a fizetésem, mint a páromé, de ha el is tartana, akkor is csak a mi dolgunk lenne, nem az anyósé vagy a testvéré). Mitévő legyek? Látom mennyire zavarja, hogy ki van teljesen rekesztve a családból meg hogy ennyire rosszul bánnak vele is miattam. Viszont tudom, hogy egy gyönyörű jövőnk lenne egymás mellett, tényleg senkit sem szerettem ennyire. Pont emiatt, lassan azon gondolkodom, hogy félre állok, nem akarok a családja és közé állni.

ma 09:53
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
azt nem említettem, hogy 31 meg 29 évesek vagyunk. Hamarosan gyerek-téma is aktuális lesz, ami persze legjobban bonyolítja a dolgokat.
ma 09:55
 2/18 anonim válasza:
44%
Állj félre! Ebből ő is tanul.
ma 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%

Valami oka csak van. Olyat, hogy kifüstölni a házat, nem szoktak csak úgy mondani, az elég durva.

Meg hogy ilyet kapjon, mint te. Miért, milyen vagy?

ma 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

ezt kérdezem én is folyton magamtól, hogy "milyennek" tart.

Nagyon hisz az ezotériában. Mi meg egyáltalán. Szerinte semmi nem történik azért, mert valamit teszünk érte, hanem azért, mert az angyalokkal beszélt. Embereket "gyógyít", mert az angyalok erőt adnak neki. Èn egészségügyben dolgozok, akárhányszor találkozunk, mindig csak az a téma, hogy igen, mert én az emberek pénzét akarjuk, meg meg akarom mérgezni őket. Tükröztetem magam, de valószínűleg az arckifejezésemen látja, hogy egy totál idiótának tartom emiatt. Párom is csak amiatt van velem, mert biztosan titkon gyógyszerezem és befolyás alatt tartom. Legszívesebben kezeltetném az asszonyt. De nem mondok semmit, mert szeretem a párom, nem akarom megbántani

ma 10:04
 5/18 anonim ***** válasza:
10%

Látom mennyire zavarja, hogy ki van teljesen rekesztve a családból meg hogy ennyire rosszul bánnak vele is miattam.


Kik, és hogy bánnak vele?

Miért füstöl, mi baja van veled?

Nem egész a sztori.

ma 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Az anyja fel sem hívja, ha párom telefonál, anyuka kb 2 perc alatt lerázza.

Meg sem kérdi hogy van, csak magáról beszél.

Ha párom egyedül látogatja meg, akkor végig engem mocskol, mert hogy én egy külföldi családból származom, ez nem talál bele a családi képbe ugye. (én magyarországi vagyok, ok németországiak), viszont 6 éves voltam, mikor a szüleim ide költöztek, tökéletesen beszélek németül is.

Ha véletlenül én is vele megyek látogatóba, akkor köszön, utána meg egy szót sem szól hozzám. Múltkor megkérdezte a páromat, hogy mért vitt magával, most megint füstölheti ki a házat.


Többször hívtuk már hozzánk, nem jön, mert rossz energiák vannak a házban.


Párom harmincadik születésnapjára meg akartuk a családját hívni, testvére nem jött el, az anyjuk utolsó pillanatban vissza mondta, mert hát annyira havazott, hogy veszélyes vezetni. Felajánlottam, hogy elhozom, erre az volt a válasz, hogy rosszul érzi magát.


Testvérének a barátnőjét isteníti az "anyós".


Unokatestvérei a páromnak csak akkor beszélnek velünk, ha a testvér barátnője (23 éves kis hercegnő) nincs ott, ha ott van, akkor mindketten vagy teljesen levegőnek vagyunk nézve, vagy meg sem hívnak.

ma 10:20
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem sokat tudsz tenni, ne vedd fel a harcot.

Ha nem foglalkozol vele, te leszel a hibás. Ha elhagyod a párod, akkor "ugye megmondtam".

Nem minden család tart össze, kavarják egymást közt a szrt, ahogy akarják, nem kell résztvenned ebben.

Ha hajlandó találkozni tegye, ha nem, nem.

ma 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Akkor az a baja, hogy magyar származású vagy. Fajgyűlölő. És még idióta is. Tényleg buta, ha az ezoterikus mesékben hisz.

Nincs könnyű dolgod, mert ő nem fog változni, az ilyen sötét elme nem tud megvilágosodni.

Itt a párodnak kellene döntenie, hogy téged választ, vagy őket!

ma 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Viszont nem szeretném választás elé állítani.
ma 10:45
 10/18 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem anyukájának pszichológusra lenne szüksége.

Nagyon beteges, amit csinál.

Mentális betegekre jellemző, hogy ennyire az ezotéria felé fordulnak, hogy minden ezzel akarnak magyarázni, és mindig keresnek egy bűnbakot, aki mindenről tehet.

Ha a családját tényleg érdekli, hogy mi van vele, akkor keressenek neki segítséget.

ma 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!