Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire igényli a férjed,...

Mennyire igényli a férjed, hogy az anyja legyél? (Házimunka magadra vállalása, kiszolgálás, intézkedés helyette)

Figyelt kérdés
2022. dec. 7. 18:11
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
93%
Az ilyen férfiak nem érdemelnek nőt
2022. dec. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
64%
Ha már házasok vagytok, semennyire sem kéne, gondolom volt előtte kapcsolat, eljegyzés, együttélés, akkor nem sikerült konszolidálni, hogy néz ki a közös élet, és az mindkettőtöknek megfelel-e? Ez lenne az udvarlás és a jegyesség célja ugyebár.
2022. dec. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
18%
Nyilván még tudja csinálni, nekem jobb, ha megoldom, mert fele annyi idő, több marad egymásra.
2022. dec. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
41%
A házimunka az enyém, ettől nem leszek az anyja. Kiszolgálás alatt mit ertesz? Szedek neki is vacsorát, ahogy anyosomnak, a gyerekemnek és magamnak is -nálunk ez a szokás. Aki főz, az tálal. Kávét is készítek neki, ahogy ő is nekem. Intézkedni nem kell helyette, helyettem már inkább, de ettől nem lesz belőle sem az apám.
2022. dec. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
78%
#4 Így. Le kell fektetni, hogy kinek mi a jó. Engem például megőrjít, ha nem mosogathatok, vagy ha helyettem szednek, de nem tartom a kiszolgálásomnak, hogy csak akkor porszívózok, ha a párom kifejezetten megkér rá.
2022. dec. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
88%
5-ös nagyon jól írja az első mondatában. Az elején mindent meg kell beszélni. Mindenki más.
2022. dec. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
16%
Hogy mi van? :D
2022. dec. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
94%
Semennyire.
2022. dec. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
80%

Igényelné, de én is egy nagy gyerek vagyok és makacsabb vagyok mint ő. Ő lett az én anyám 😂

Reggel csinál nekem kávét, intézi a postámat, stb

2022. dec. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
40%
Cipőt, ruhát nem képes egyedül venni a férjem. Nekem bosszantó, de azért nem a világvége, és tényleg úgy érzem, pótanya kell neki. Ügyintézést viszont inkább ő csinálja. Mindkettőnknek megfelel így.
2022. dec. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!