Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire igényli a férjed,...

Mennyire igényli a férjed, hogy az anyja legyél? (Házimunka magadra vállalása, kiszolgálás, intézkedés helyette)

Figyelt kérdés
2022. dec. 7. 18:11
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
32%
Sajnos elegge. Pedig még hazasok sem vagyunk. 6 eve egyutt, 1 eves kisbaba. Eben az 1 evben lett Egyre macsobb... Mondvan most csak o dolgozik en pedig otthon "ulok csak a gyerekkel"... Regebben egyebkent en jerestem jobban kettonk kozul... Nekem van 2 egyetemi vegzettsegem. De hat most ez van. :-/
2022. dec. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
88%

Nyilván még tudja csinálni, nekem jobb, ha megoldom, mert fele annyi idő, több marad egymásra.”


Azt ugye tudod, hogy át lettél bæszva a palánkon? A “kedves” férjed tetteti, hogy ennyire életképtelen, ezért te megcsinálsz mindent helyette… tiszta jó üzlet

2022. dec. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
87%

Semennyire nem igényli sőt nem is szereti. Szed magának ételt, főz is ha úgy van, takarít magától, elmegy a boltba, teljesen olyan mint egy önálló felnőtt ember... Eleinte furcsa volt mert a szüleimnél azt láttam hogy az apám ki van szolgálva, elé téve a vacsora l, bevásárolva neki zoknitól a sapkáig stb. Cserébe anyám a tv-t sem tudja bekapcsolni egyedül.

De mi teljesen egyenlőként élünk, az végzi a munkákat akinek épp van rá ideje és kedveskedésből kiszolgáljuk a másikat de nem azért mert azt várja el.

2022. dec. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
92%
Én be pelenkázom Béluskát a férjemet ha be megy a kaki hát istenem va ijen
2022. dec. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
91%
Annak kb pótmama kell nem feleség aki ezt várja el.
2022. dec. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
90%
Semennyire.
2022. dec. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
91%
Életképtelen és lusta férfi nem kell!
2022. dec. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
13%
#17 Jogos. Csak a másik oldalról meg azt nézzük meg, hogy az a férfi, aki megszokta, hogy évek óta mindent megcsinál maga körül, épp csak szülni nem tud, annak meg igazából semmilyen nő sem kell hosszabb távú kapcsolatra. Ezért van az, hogy normális kapcsolatokban egészségesen fel van osztva a partnerek szája íze szerint minden.
2022. dec. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 Darius- ***** válasza:
13%

Férfi vagyok, de barki valaszolhat barmelyik kérdésre, ez a szabaly.

Kevés informaciot adtal meg. Lehet inkabb az a gond lusta vagy. Nem vagy kotles megcsinalni, ahogyan a férjed sem azt mondjuk, hogy csak o jarjon munkaba és te nem. Kiszolgalni végképp nem kell senkit, mert senki nem béna.

2022. dec. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
17%

Érdekes, én még csak nőből láttam olyat, aki reggel kávét főzni saját magának, nem rendelt kaját enni, egy telefonhívást elintézni vagy szimplán egy online vizsgán átmenni képtelen volt nélkülem, és ha mondjuk a mindkettőnket eltartó munkám adott időszakában egy picit is alábbhagyott az ő kiszolgálása, már ment a hiszti, hogy már nem is szeretem úgy, mint az elején.


Ezt csak azért mondom, mert mindkét nemnél előfordul az ilyen. Meg az olyan is, aki amúgy teljesen képes lenne megcsinálni dolgokat, csak annyit csinálták helyette, hogy megszokta a rendszert. Ezt lehet kommunikációval javítani, ha mindkét fél konstruktívan áll a dologhoz.

2022. dec. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!