Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire igényli a férjed,...

Mennyire igényli a férjed, hogy az anyja legyél? (Házimunka magadra vállalása, kiszolgálás, intézkedés helyette)

Figyelt kérdés
2022. dec. 7. 18:11
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
81%
18. Eddig egy páromnak se okozott gondot a házimunka, ugyan úgy csinálták, mint Én és nem rövid kapcsolatok voltak.
2022. dec. 8. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
89%
#21 Hát látod, mindenki csak a saját tapasztalatai alapján tud nyilatkozni. :) :) Én tudom, hogy ha nem vagyok őrülten szerelmes, nekem konkrétan kényelmesebb, rendezettebb és kellemesebb az életem egyedül, mint párban, tehát nagyon jó párt kell találnom ahhoz, hogy inkább megérje vele lennem, mint egyedül. Igazából ha egy picit is ilyen beállítottságú az ember, ez egy abszolút közgazdasági/optimalizációs probléma az ember életében. Sőt, engem speciel kikészít, ha a párom picit is az anyám akar lenni, a legutóbbit azért dobtam, mert tudtomon kívül bejelentett fogorvoshoz, aznap, amikor alapból felhívtam volna, de zavart, hogy helyettem intézkedik.
2022. dec. 8. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
84%

Igényelhetné, de akkor így járt.


A főzés az egyetlen, amit bármikor, mert szeretek főzni :)


A többi közös.

2022. dec. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
73%

Egyébként ha választhatnék mondjuk nem élnék együtt vele - úgy értem, senkivel, még úgy sem, hogy szeretem.


Most már - a covid előtt nem volt gáz, de kétéve itthon vagyunk, neki is kötelező HO (nekem előtte is az volt).


Sok, hogy nincs egy nyugodt percem, hanem mindig itthon van, és sokszor pl zavar - amikor egész nap meetingel, én meg nem tudok a saját dolgomra koncentrálni, mert hiába csukom be az ajtót, hallom minden szavát, úgy meg rhadt nehéz írni, javítani, szerkeszteni.


Plusz random bejön, kérdezget, stb.

2022. dec. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
90%
Semennyire, mert egy felnőtt, önálló FÉRFIhez mentem hozzá.
2022. dec. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
86%
Semennyire, rosszul van minden ilyesmitől, azt is utálja, ha helyette pakolom el a ruháit, nem is szoktam. Az anyja ratelepedős volt, alig varta, hogy eljöhessen onnan és ne nyúlkáljanak a cuccaihoz.
2022. dec. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
#26 Ú, segítesz, hol lehet hozzád hasonló mentalitású emberekkel ismerkedni? :D Az én anyám is ilyen, ha hazalátogatok, folyton kérdezgeti, mit mosson, mit főzzön, éhes vagyok-e, ha felugranak hozzám, megkérdezi, megtisztíthatja-e az ablakot, az idegeimre megy, de valahogy a partnereimről is kiderül, hogy pont ilyenek, és már komolyan mondom, jobb egyedül.
2022. dec. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
87%

Nekem párkapcsolatom van (10 éves)

28 évesek vagyunk.

Dolgozunk és tanulunk is meg egyetemen.

Az én párom sokszor visz nekem ágyba reggelit hètvègèn, és sokszor főz ő. Vagy mosogat. Egy tündér,ha lehet ilyet mondani egy férfira. Pedig a családjában nem ez a minta. Majd megszakad az anyukája amikor az apját szolgálja ki 12 órás műszakolás mellett. Van hogy a zokniját is fel kell húznia anyósjelöltemnek apósjelölt lábára

Szóval annyira szerencsésnek érzem magam,hogy a párom nem ilyen. Van amihez neki van kedve van amihez nekem. Az is előfordul hogy egész héten én nem csinálok semmit,ő meg igen. Vagy fordítva. Attól függ mennyire fáradunk el munka után.

Tény hogy én gyakrabnam indítom el a mosógéprt,mert szeretem szín szerint külön válogatni. Párom képes a fehéret a féketèvel összemosni,vagy a farmernadrágot a feherneművel....

Előfordulhat az is, hogy én megkérem csináljon meg valamit, de fordítva is előfordul. Nincs tökéletes munkamegosztás,nem vagyunk tökéletesek. Inkább a házimunka úgy oszlik el,kinek mihez van kedve. Én hamarabb kitakarítom a fürdőszobát,wct, mint hogy főzni kelljen. Párom kezében ritkán látni porszívót. Viszont szebben hajtogat. Szerintem kiegèszítjük egymást.

Szerintem ez szeretet kérdése és független attól ki a férfi és ki a nő. Ha szereted a párodat, akkor próbálsz a kedvèben járni.

2022. dec. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
80%
#28 Ez nagyon jól hangzik. :) Én is mindent mindennel összemosok, 40 fokon, és még nem volt bajom belőle (bár új ruhát először kézzel, hogy ne fogja meg a többit). És nagyon szimpatikus, hogy ilyen intelligensen kezelitek. Én ha ágyba viszem a reggelit és főzök, az csak arra jó, hogy amelyik nap nem viszem, megkapom, hogy "már nem is szeretsz".
2022. dec. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 Metionin ***** válasza:
100%
A fogorvostól nagyon fél, így oda ha kell, elmegyek vele. Egyébként teljesen elvan, házimunka közös, ki tudja szolgálni magát a két kis kezével és az ügyeit i elintézi.
2022. dec. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!