Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom anyja első perctől ki...

Párom anyja első perctől ki nem állhat, viszont amióta eljegyeztük egymást teljesen megbolondult?

Figyelt kérdés
Párom megkérte a kezem, 3 éve együtt vagyunk, tökéletesen működik minden a kapcsolatunkban, közös jövőt tervezünk. Viszont az édesanyja hozzám sem szól ha találkozunk, annyira erőlteti csak meg magát, hogy köszönjön. Páromnak mondta, hogy ameddig velem van, nincs mit a házában keressen, nem akarja minden alkalommal mikor ott voltunk kifüstölni a házát utánam. Meg hogy nem így volt nevelve, hogy egy ilyet kapjon, mint én. Testvére sem beszél már vele mivel én rossz hatással vagyok mindenkire. Szó szerint azt mondták a szemembe, hogy amióta együtt vagyunk, tönkrement a családjuk, meg hogy én csak ki akarom használni és a pénze kell nekem... (nagyobb a fizetésem, mint a páromé, de ha el is tartana, akkor is csak a mi dolgunk lenne, nem az anyósé vagy a testvéré). Mitévő legyek? Látom mennyire zavarja, hogy ki van teljesen rekesztve a családból meg hogy ennyire rosszul bánnak vele is miattam. Viszont tudom, hogy egy gyönyörű jövőnk lenne egymás mellett, tényleg senkit sem szerettem ennyire. Pont emiatt, lassan azon gondolkodom, hogy félre állok, nem akarok a családja és közé állni.

ma 09:53
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó tökéletesen jól leírta, itt az lenne az egyetlen használható megoldás, ha a párod a sarkára állna. Végső soron neki kell döntenie, hiába te nem akarod választásra kényszeríteni, de az élet megteszi. Választhatja a rokonait, vagy választhatja azt, hogy száz százalékosan melletted van: ha ezt az utóbbit nem teszi meg, akkor ez a kapcsolat hosszú távon nem marad életképes, boldog kapcsolat.
ma 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
24%
Dakota bolond.
ma 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj a pároddal,hogy válasszon! Vagy-vagy,mert te nem akarsz tovább szenvedni. Akkor inkább engedjen el téged,ha az anyjáról nem tud leválni,de ne várja tőled,hogy egy utálatos család vegyen körül.
ma 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Már a második sor (tökéletes kapcsolat) hazugság. Mivel erre te nem látsz rá, nincs érteleme kifejtenem a véleményem.
ma 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
76%

Nézd, az ezotériában én is hiszek és szerintem mérgezik gyógyszerrel legtöbb esetben (nem minden esetben) az embereket, csak az agymosás következtében az emberek nem gondolkodnak, hanem az utasítások alapján cselekszenek.

Mindemelett mondom, hogy én abba az őrült családba nem vágynék, hanem menekülnék, mert ennek jóvége aligha lesz!

Miért?

A barátod előbb utóbb belefárad a helyzetbe, ehhez elég ha kicsit hízol, megkopik az újdonság varázsa és máris megkapod, hogy elege van, hogy miattad nem mehet az anyjához, meg lehetnél te is alkalmazkodóbb, megértőbb! Ez rosszul fog esni es jogosan!

A masik meg, ha gyerek születik akkor a masik testvér gyereke lesz a kedvenc.

Úgy néz ki abban a családban a mama személyisègzavaros es ez abban merül ki, hogy kinevez egy fekete bárányt (aki most te vagy) es egy angyalt, aki a testvér párja.

Ebből nagyon nagy szar fog keveredni, azon kapod magad, hogy ártatlan családtagokat gyűlölni fogsz az őrült vénasszony miatt es 10 év múlva olyan leszel mint ő!

Kívánom, hogy találd meg az önbecsülésed és lépj félre, vagy ha nem tudsz egyelőre akkor csak a pasival tartsd a kapcsolatot, ne még keresd a mama kedvét !

Megalázó!

ma 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
74%

Ja es egyáltalán nem fejlett spirituálisan a nő, ahogy előadja magát! Így nem viselkedik egy angyalokkal beszélő, megvilágosodott ember!

A család vele tart, mert amíg veled packáz, őket békénhagyja!

25 ös voltam

ma 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az intrikus anyóst gyomronbasznám egy fagyott pulykával az biztos. Mit képzel magáról, hogy mindenkinek beleszarik az életébe, idióta egóbajnok.
ma 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
42%
Bocs Bibliai idézet a fiú relhagya anyját és apját. Feleségéhez költözik ők lesznek egy. A párodnak még kéne szakítani a kapcsolatot velük. De neki kell ebben dönteni. Te ne foglalkozz vele. Szeressétek egymást.41f
ma 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Az ilyet nem nevezném családnak. A párod helyében le se tojnám őket többet.
ma 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Aki képes az ezotéria (vagy bármi más, pl. vallás, politikai irányultság, st.) miatt ilyen szinten kirekesztő lenni, ott komoly bajok vannak.

De #10-es nagyon jól mondja, az én anyám is súlyos mentális problémákkal küzd, és ő is időről időre az ezotériához fordul. Gyerekkori bántalmazás, alkoholista apa, a szüleim házassága egy roncs, egész életében depresszióval és szorongással küzdött, anyám egész életében azt kapta mindenhonnan (az apjától élete meghatározó gyerekkori éveiben, illetve az én apámtól immár kb. 30 éve folyamatosan), hogy semmire nem képes önállóan, ami bár egyáltalán nem igaz, amit bizonyított is, de mégis ezt hiszi magáról, és élete 90%-át így is éli le - tehetetlenül érezve magát, és egyúttal tétlenségben, ami lássuk be, kényelmes, mert mindig van, aki segítsen neki.

Anyám csak az egyik típus, de vannak hasonló közös pontok más "ezotériás mamik" között, akiket még ismerek volt osztálytársaim révén, meg innen-onnan. A legfőbb közös pont, hogy minden jót és rosszat ezotériás jelenségeknek/lényeknek/rontásoknak/áldásoknak/stb.-nek köszönhet az ember, és semmit sem önmaga erejének/hibájának (semmi sem a te érdemed, és ha rossz történik veled, arról sem te tehetsz).

Tudom, hogy ezzel darázsfészekbe tenyerelek, de ez hasonló a vakbuzgó keresztény istenhithez, miszerint a) előre el van rendelve a sorsunk, vagy b) ha nincs, akkor is mindent Istennek köszönhetünk, és minden rosszról a Sátán tehet (eléggé sarkított megfogalmazással, de az analógia nagyjából stimmel).


Kérdező, én a helyedben örülnék, hogy az anyósod nem tart ott, hogy a nyakatokra jár csesztetni titeket. Ha lehet, minél jobban távolodj el tőle, és próbáld a kedvesedet is erre sarkallni - hiába az anyja, ebből jó anyós-meny és anya-fia kapcsolat sosem lehet.

ma 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!