Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom anyja első perctől ki...

Párom anyja első perctől ki nem állhat, viszont amióta eljegyeztük egymást teljesen megbolondult?

Figyelt kérdés
Párom megkérte a kezem, 3 éve együtt vagyunk, tökéletesen működik minden a kapcsolatunkban, közös jövőt tervezünk. Viszont az édesanyja hozzám sem szól ha találkozunk, annyira erőlteti csak meg magát, hogy köszönjön. Páromnak mondta, hogy ameddig velem van, nincs mit a házában keressen, nem akarja minden alkalommal mikor ott voltunk kifüstölni a házát utánam. Meg hogy nem így volt nevelve, hogy egy ilyet kapjon, mint én. Testvére sem beszél már vele mivel én rossz hatással vagyok mindenkire. Szó szerint azt mondták a szemembe, hogy amióta együtt vagyunk, tönkrement a családjuk, meg hogy én csak ki akarom használni és a pénze kell nekem... (nagyobb a fizetésem, mint a páromé, de ha el is tartana, akkor is csak a mi dolgunk lenne, nem az anyósé vagy a testvéré). Mitévő legyek? Látom mennyire zavarja, hogy ki van teljesen rekesztve a családból meg hogy ennyire rosszul bánnak vele is miattam. Viszont tudom, hogy egy gyönyörű jövőnk lenne egymás mellett, tényleg senkit sem szerettem ennyire. Pont emiatt, lassan azon gondolkodom, hogy félre állok, nem akarok a családja és közé állni.

ma 09:53
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem is kell.

Az anyja majd megteszi. Haragudjon rá, ne rád.

ma 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Nem te állítod választás elé, hanem a körülmények kényszerítik őt erre. Figyeld csak meg! Ha elvesz téged, ők teljesen ki fogják közösíteni. Lehet, hogy ki is tagadják.
ma 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
93%
Hat en leszarnam ha ilyen idiota. Termeszetesen az eskuvore sem hivnam meg oket es a gyerekemet sem lathatnak. Parod meg majd eldonti, mit akar, es hogy egyaltalan jo e igy neki ez az egesz, bar ha normalis, akkor o is rajon, hogy ebbe nem erdemes tobbet fektetni.
ma 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
84%

Nincs itt mit választani! Itt Anyós akarja eldönteni, hogy kivel legyen a fiacskaja.

Ha félre is állsz, lehet hogy a következőt is ugyanígy elűzi.

A párod nyugodtan tartsa velük a kapcsolatot, azt pedig neki kell kezelni, hogy a jelenlétében téged savaznak. Egy normális férfi ilyenkor feláll és eljön.

Másról nem tudnak beszélgetni? Mondja meg, hogy amennyiben te vagy a téma, úgy ne is folytassák.

Ezt neki kell rendeznie.

Én örülnék, ha nem kellene egy ilyen gonosz kuruzslóval összejárni. Lehet, hogy végleg lezárnám ezt az anyós kapcsolatot. Biztosan nem engedném, hogy egy ilyen miatt fusson zátonyra a kapcsolatom. Sokan nem tartják Anyóssal a kapcsolatot, nem te leszel sem az első, sem az utolsó.

ma 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
79%
Uhh, anyós elméje mintha kicsit bomlott lenne. Nem lehet, hogy demencia vagy kezeletlen skizofrénia áll a háttérben?
ma 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
ma 11:05
 17/26 Cuki manó 2 válasza:
89%
Mondd el a párodnak min gondolkozol hogy félre állsz. Rossz energiák a házban Úristen xd
ma 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
66%
Megkérdezném, hogy jó volt a horogksresztes zaszló alatt a führert szolgálni mama ? Hianyzik a kis bajszos mi ?
ma 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Költözzetek tőlük nagyon messzire, vagy állj félre. Szerintem ez a kettő lehetőség van, ami így vagy úgy megoldja a helyzetet.

Ja, és... ez lehet, hogy nem lesz népszerű, de ha valami komoly pszichés betegsége van, ami genetikus? Kijöhet a gyerekeden...vagy a párodon, ha idősebb lesz...persze nem biztos, de az esély ott van. Mert, hogy baj van a fejében, az biztos. Kérdés, hogy kapta a génekkel, vagy menet közben szerezte...

ma 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Három választásod van.


1. Szakítasz, anyós nyer


2. Tűrsz, bele fogsz rokkanni. Nem viccelek. A gyerekeitek előtt is ezt az undorító viselkedést fogja mutatni.


3. A párod végre növeszt tököt. Felnő. Már bocs. Aki nem áll ki a barátnője, most már menyasszonya mellett, az egy here. Sajnálom. Igenis válasszon. És költözzetek jó messzire, ő látogathatja karácsonykor, ha akarja, egyedül, egészségére.

ma 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!