Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvált szülők gyermekei mit...

Elvált szülők gyermekei mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Én az apa vagyok,kislányom az anyukánál van már egy éve.Nagyon nehezen múlnak a napok,rossz,hogy ritkán és keveset vagyunk együtt.Annyira hiányzik,hogy kikapcsolódni sem járok sehova mert nem tudnám jól érezni magam.Így is abból állnak a gondolataim,hogy Ő boldog-e,jól érzi-e magát.Szégyenérzetem lenne,ha boldognak látnának,ő pedig közben bánatos vagy szomorú úgy,hogy nem tudok róla.Akik válás után az anyánál maradtak volt-e valami elvárásuk az apával.Bántó-e ha egy apa boldog a gyermeke nélkül?Ezt nagyon nehéz leírni mert az a tudat,hogy van egy gyermekem és nincs mellettem nem hagy felszabadulni.
2010. nov. 10. 20:54
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Nem akarsz véletlenül engem örökbe fogadni?:)29/N
2010. nov. 11. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Az anyával nem tudnál beszélni az érzéseidről?

Végül is Ő is csak a picinek szeretne jót.Mondd el neki amit itt nekünk, hátha rájön, hogy egy gyereknek apára van szüksége.Főleg a lányoknak!

2010. nov. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Nekem még mindig könnyes a szemem, rettenetesen sajnálom a kérdezőt. Mégis milyen dolog az, hogy a nevelőapa minden nap vele lehet a saját apja meg kéthetente hétvégén???? Nagyon remélem hogy változik ez az anyapártiság, mert egyszerűen tényleg borzalmas, hogy mik tudnak lenni ebből :S Nézzétek meg itt a példa...
2010. nov. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
ez nagyon aranyos bár az én apám lettél volna xdd de szerintem jobb ha a gyerek azt látja hogy boldog az apukája mert ha nem azt látja lehet hogy magát fogja hibáztatni és szerintem próbáld meg visszakapni az anyukáját és akkor az egész család eggyütt lehet és akkor a gyermek is teljesebb lesz! én még mindig azt érzem igy hogy elváltak a szüleim mintha próba baba lennék mert hol ide hol oda vagyok passzolva
2015. júl. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!