Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvált szülők gyermekei mit...

Elvált szülők gyermekei mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Én az apa vagyok,kislányom az anyukánál van már egy éve.Nagyon nehezen múlnak a napok,rossz,hogy ritkán és keveset vagyunk együtt.Annyira hiányzik,hogy kikapcsolódni sem járok sehova mert nem tudnám jól érezni magam.Így is abból állnak a gondolataim,hogy Ő boldog-e,jól érzi-e magát.Szégyenérzetem lenne,ha boldognak látnának,ő pedig közben bánatos vagy szomorú úgy,hogy nem tudok róla.Akik válás után az anyánál maradtak volt-e valami elvárásuk az apával.Bántó-e ha egy apa boldog a gyermeke nélkül?Ezt nagyon nehéz leírni mert az a tudat,hogy van egy gyermekem és nincs mellettem nem hagy felszabadulni.
2010. nov. 10. 20:54
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
94%
Te milyen aranyos vagy, bár az én apám lett volna ilyen. Hidd el, szerintem egy kisgyereknek az a jó, ha boldognak látja a szüleit. Ha érzi a rajtad a feszültséget, akkor lehet, hogy nehezebben fogja elfogadni az új helyzetet.
2010. nov. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
94%

TE nem vagy rossz apa, látom szereted a gyermekedet. Menj törődj, játsz, foglalkozz a gyerekeddel. ÉS akkor Neked is és Neki is jobb lesz. Nem? :)

van valami akadálya, hogy láthasd a gyereket?

2010. nov. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
93%
Az én szüleim elváltak és nagyon apás voltam és vagyok is valamilyen szinten pedig már elmúltam 20 is.Én boldog vagyok ha aput boldognak látom és ő is ha én az vagyok.Addig nincs semmi gond amíg szereted és foglalkozol vele amennyit tudsz.Ezen kívül nyugodtan szórakozz és érezd jól magad ettől nem leszel rossz apa :)
2010. nov. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Sajnos csak kéthetente hétvégén vagyunk együtt,de anyuka nem enged többet mint ami papírra van vetve.Tudom,hogy mindkettőnknek kevés és mivel még csak három múlt félek nehogy elhalványuljon a szeretet.Imádom a kis édest,és Ő is,érzem minden mozdulatából,csupán aggaszt az az időszak amikor nem lehetek mellette esetleg csalódik majd bennem mert szüksége lehet rám s nem mehetek oda hozzá mert törvényt sértek.
2010. nov. 10. 21:07
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Hát bárcsak az én apám is ilyen aranyos lenne!

A gyereked akkor lesz boldog, ha Te is az vagy!

Ne stresszelj, foglalkozz vele sokat!

Az én apám már egy éve( najó 8 hónapja) nem látott, nem is érdekli, hogy mi van velem.

Nem fizeti a gyerektartást.Szóval megszívtam.Anyumat ki fogják rúgni.Szar egy helyzet.

Sok sikert! Szia!

13/L

2010. nov. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
63%

Sajnállak,hogy ilyen szemét a feleséged. Ha igazán szeretné a kislányodat,akkor engedné,hogy bármikor találkozzatok.

Amikor teheted foglalkozz vele,amennyit tudsz. Remélem,hogy az anyja később nem fogja még jobban ellened nevelni. Sajnos,nagyon sok elvált nő a gyerekkel áll bosszút a párján.

2010. nov. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Jó látni, hogy vannak még ilyen apák. Az enyém a válásuk óta nem akar látni engem. Akkor voltam 2 éves. Most 18 vagyok...

remélem nálatok minden jól alakul, és a kislánynak lesz igazi apukája, nem úgy mint nekem :)

18/L

2010. nov. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Én is (és a két öcsém is) anyunál maradtam. Rossz volt mert mindanynian apásak vagyunk. Elvárásom csak annyi lenne hogy ne mindig a két fiu testvéreme részesitse előnyben hanem néha engem is, de sajnos ez nincs igy. Te figyelj oda hogy adj meg neki mindent, de NE azt, ami pénzbe kerül, mrt neki most a szereteted kell és a veled együtt töltött sok sok boldog óra.


18L

2010. nov. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

bár nekem lenne ilyen apám... legyél boldog, ha te az vagy, ő is az lesz.


az én apám nemrég nősült újra, és a még meg nem született gyereke jobban érdekli, mint én meg a húgom.


l/14

2010. nov. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Biztos,hogy az anyja is szereti őt,de úgy gondolom az ő érdekében sokkal jobb lenne ha nem állítana korlátokat a kapcsolattartásban.Most elutaznak majd külföldre,remélem jól fogja érezni magát,de közben rettentően bánt,hogy két hete nem láttam,s csak két hét múlva találkozhatok majd vele.Szeretném ha érezné,hogy mindketten nagyon szeretjük és majd ha baja vagy bánata lesz jöjjön hozzám,tudja,hogy számíthat rám.Erről álmodozom.
2010. nov. 10. 21:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!