Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt életed legnehezebb...

Mi volt életed legnehezebb időszaka? Bővebb lent.

Figyelt kérdés
Neked eddigi életed során mikor volt a legnehezebb? Mikor érezted úgy, hogy nagyon meg kell küzdened az életért? Mi volt az, ami átsegített a nehézségeken? Mit adott neked ez a tapasztalat, mit tanultál belőle?
2010. nov. 8. 21:32
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából ugyanazon időben elhagyott a szerelmem, elveszítettem a munkámat, és az egyetemet is félbe kellett hagynom. Azt nem tudom, hogy mi segített át a nehézségeken, mert ha visszagondolok azokra időkre, el sem hiszem, hogy túl vagyok rajta. Tűztem ki magam elé elérhető célokat, nagyon sok új dolgot elkezdtem és kipróbáltam, már-már nulla forintért munkákat vállaltam, csak hogy lefoglaljam magam. Tapasztalat: Magamra mindig (másokra nem mindig) számíthatok. Sosem szabad feladni. A rosszban is a jót kell keresni. Amikor azt hiszem, hogy ennél nem lehet rosszabb, akkor mégis bekövetkezik egy rosszabb. Tanulság: Sokkal többre képes vagyok, mint azt eddig valaha is gondoltam, illetve bárki kinézte volna belőlem. 29/L
2010. nov. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%

Amikor anyum meghalt. :(

Még csak 11voltam.

És nagyon hiányzik,mert én nagyon anyás voltam.

2010. nov. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
93%

Kedves első válaszoló, és ugye jobb lett utána? mondd hogy igen, mert én is csapások sorozatát élem át, és mikor azt hiszem jobb lesz, csak még rosszabb. Ez nem mehet így végig, nem? neked jobb lett?

Kedves kérdező, amúgy én is erősödök és keményedek rendesen, ill. élettapasztalatot gyűjtök és ez állítólag "nemesíti" a lelket. Viszont qrvára remélem, hogy a sok rossz után tényleg kijár vmikor a jó...:) Amúgy nekem is munka gondok, elvesztése, szerelmi élet, halál eset, bla bla...

2010. nov. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
95%
Az életem legnehezebb időszaka: az életem. Talán ez benne a szép és a vonzó.
2010. nov. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:

Első

Nagy akaraterő kellett hozzá,hogy "túléld".Igen,sosem szabad feladni,még akkor sem,ha már úgy érzi az ember,hogy már tényleg nem lehet mit tenni egy adott helyzetben.


21:48 75%

Az nem lehet,hogy mindig csak a rossz legyen,egyszer ott lesz a fény is az alagút végén/kicsit morbid volt,de tudjátok biztosan hogyan értettem/.Minden élethelyzetben/től/ erősödik az ember


21:48 70%-os

Sajnálom anyudat:(

2010. nov. 8. 21:55
 6/46 anonim ***** válasza:
100%

en most latom a fenyt az alagut vegen. nagyon sok embert megbantottam, atvertem, loptam, csaltam, hazudtam, a legfontosabbaknak. Es, ami a "legrosszabb", legnehezebb az egeszben (de tenyleg), hogy ök akkor is kialltak mellettem es azt neztek, hogy hol segithetnek, hogy tudnanak segiteni talpra allni, amikor az egesz, tenyleg, mint egy kartyavar bedölt. Lassan egyenesbe kerülök, es annyira büszke ram mindenki, mintha nem vertem volna at öket eveken keresztül. Most elegge szenvedek, mert nem szeretem csinalni a munkamat, de közben hihetetlen halas vagyok miatta, mert jol keresek, igy könnyebben tudok egyenesbe kerülni. Tul szep lenne, ha ennyi szemetseg utan meg olyan allasom is lenne, amit szivesen csinalok :) es, hogy mi segit ezt vegigcsinalni? Szerintem a leirtak alapjan egyertelmü. a csaladom, akiket minden lehetö modon becsaptam, most meg hihetelen büszkek ram, hogy 1000 km-re tölük, eletemben elöször nem hagyok felbe valamit, csak azert, mert nehezsegeim vannak itt. Hogy nem a legkönnyebb utat valasztom, es ez engem is erövel tölt el.


24/L

2010. nov. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
92%

Amikor kiderült, hogy a kisbabánkkal nincs minden rendben és álladó vendégek voltunk a Dunántúl legtöbb kórházában, hogy kiderítsék, mi is a baj.

Azóta nagyjából rendbe jött minden. Van maradandó problémája, de együtt lehet élni vele, nem lesz baj. :)

2010. nov. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:

21:57

Becsülöm az őszinteséged!

2010. nov. 8. 21:59
 9/46 anonim ***** válasza:
100%

1944/45

Bombázások során

Mi segített át? a szerencse

Mindennél fontosabb a BÉKE, jólét, biztonság.

2010. nov. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
88%
Nekem most van az...:(
2010. nov. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!