Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz a mai világban...

Szerintetek gáz a mai világban, hogy 23 évesen még nem tudok főzni?

Figyelt kérdés

Lány vagyok természetesen :)

Nem élek még együtt senkivel,otthon lakom anyukámmal,ezért valahogy eddig nem éreztem rá késztetést :) De nem arról van szó,h nem is akarok,csak úgy érzem,h akkor fogom majd megtanulni,ha eljön az ideje,sok embertől hallottam,h akkor tanulta meg,mikor a szűkség úgy hozta,férjhez ment stb..persze közbe próbálok ellesni 1-2 dolgot,h azért majd legyen vmi fogalmam róla. Van más is így ennyi idősen? Ugye nem annyira égő?


2010. nov. 8. 19:03
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:

Én csak azt kívánom kedves Kérdező, hogy az életben ne fogj ki egy olyan palit meg hozzá még egy anyóspajtást, aki majd megtanít Téged korod, nemed és vallási hovatartozásodtól függetlenül főzni, mert ha nem: REPÜLSZ!

Ezt komolyan írom.

2010. nov. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:

Utolsó: ilyen pali a francnak se kéne. Velem volt hasonló, anyós tett rá, de a pasinak megvoltak az érdekes kis nézetei, hát nem én repültem hanem ő:)De majd tuti fog magának találni valami palimadarat előbb utóbb, a válaszokat olvasva látom hogy van, nem is kevés:)

A mostani párommal (aki már a vőlegényem) közösen vezetjük a háztartást, ő főz, én takarítok. Az ilyen surmó pasikat ki kell rugni a francba, vannak rendes pasik is, akik erről a kérdésről is igazságosan gondolkoznak!

2010. nov. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 A kérdező kommentje:
Szerintem sokan nem olvasták a 2. hozzászólásomat..amibe ugyanis leírtam,h ezek után rajta leszek a dolgon,és igenis meg akarok tanulni főzni! Csak eddig valahogy ez kimaradt az életemből,anyukám se főz minden nap,csak hétvégén,szóval nekünk ez nem tartozik bele a hétköznapokba.De mostanában kezdtem el úgy érezni,ahogy "idősödök",h most már illene megtanulni.Szóval sokan félreértelmezték a kérdésemet,én nem azt mondom,h nem tudok,és nem is akarok,hanem h szeretnék,csak MÉG nem tudok,de ezután nagy erőkkel rajta leszek!Szóval nem kérek több olyat,h sajnálom a pasidat,meg így úgy..szerintem annyira még nem vagyok lemaradva róla,és még még belőlem is lehet jó háziasszony!
2010. nov. 11. 17:23
 64/64 A kérdező kommentje:
Csak úgy mellékesen,ha olvassa valaki még :) Ma megfőztem (teljesen egyedül!) az első levesemet,ami egyébként mindenki szerin nagyon finomra és ízletesre sikeredett,első próbálkozásra úgy gondolom nem is rossz :) Ez adott 1 kis löketet a további próbálkozásokhoz,és nem is volt nagy ördöngősség :)
2010. nov. 12. 18:21
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!