Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz a mai világban...

Szerintetek gáz a mai világban, hogy 23 évesen még nem tudok főzni?

Figyelt kérdés

Lány vagyok természetesen :)

Nem élek még együtt senkivel,otthon lakom anyukámmal,ezért valahogy eddig nem éreztem rá késztetést :) De nem arról van szó,h nem is akarok,csak úgy érzem,h akkor fogom majd megtanulni,ha eljön az ideje,sok embertől hallottam,h akkor tanulta meg,mikor a szűkség úgy hozta,férjhez ment stb..persze közbe próbálok ellesni 1-2 dolgot,h azért majd legyen vmi fogalmam róla. Van más is így ennyi idősen? Ugye nem annyira égő?


2010. nov. 8. 19:03
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
51%

"Ezért szereti a legtöbb pasi az anyja főztjét, mert az új asszony nem sokat tud :) "


Kezdő "háziasszonyként" recept alapján tudok olyan jól főzni-sütni,hogy páromra 20 kiló ment fel 1 év alatt mikor összekerültünk:D

19:16-os voltam

2010. nov. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim válasza:
61%
Szerintem nem gáz,de egy férfi,aki a párod lesz szívesebben veszi,ha tudsz főzni. Természetesen nem tudsz mindent,dejó ha az alapvető dolgokkal tisztában vagy.
2010. nov. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:
41%

Én is gáznak tartom, legalábbis nem szívesen lennék a majdani párod..Hacsak nem egy Rotschild vagyok.

:-)

2010. nov. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:
81%
Én vagyok az új asszonyos :) Nah ennek kb az az értelme, hogy ha akkor kezd valaki főzni, mikor nagyon muszáj, akkor abba az esetek többségében bele lehet tojni,de nagyon magasról. Nekem 14 évesen kellett megtanulnom és egyáltalán nem bánom, így hogy már több mint 10 éves gyakorlatom van a konyhában is, van amit elrontok, nemhogy egy kezdő. az alapokat nem nehéz elsajátítani, de ahhoz, hogy valaki jól is főzzön,ahhoz kell egy kis gyakorlat. Ha a párod hízott,az nagyon jó, akkor van érzéked a főzéshez, ami nem minden mai hölgyemény esetében igaz :)
2010. nov. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
92%

Háááát nem tudom, h ezen mit kellene annyira sokat tanulni, persze egy jó szakács, ill. háziasszony, az más, de alapvető főzéshez nem kell túl nagy tehetség sztem.

Nekem sajnos mind a két szülő súlyosan lebetegedett (mozgásképtelen), így nem csak, h magamnak, de nekik is kellett (kell) főznöm, és hát pl. megnéztem egy receptet az interneten, és egyszerűen azt csináltam, ami ott le volt írva, és nagyrészt teljesen zökkenőmentesen ment, most meg már mondhatni belejöttem, tehát kategorikusan azt, h "Én NEM TUDOK abszolút főzni" azt sztem senki nem jelentheti ki, mert egy kis, minimális ügyességgel sztem bárki el tud készíteni hétköznapi ételeket;)

26/F

2010. nov. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
60%

Én még csak 17 vagyok de itthon folyton nyaggatnak hogy megtanulhatnám végre >< Tudok csinálni max rántottát és ennyi xD

Amúgy szerintem nem gáz, sosem késő megtanulni, meg sztem nincs benne a létszükséges dolgok között...van olyan pasi aki a focit nem szereti, akkor lehetnek olyan nők akik főzni nem szeretnek..

2010. nov. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
71%

19:18 vagyok!


és ne arra várj, hogy majd a szükség meg tanít főzni, mert nagyon bele bukhatsz. Igen is kellenek oda anyuci jó kis praktikái, ezzel azzal még jobbá tenni!:) és nem elég, ha csak el mondja, együtt kell csinálni, és minden alkalommal egyre jobb lesz!:)


Ha arra vársz, hogy majd idővel, akkor lehet úgy jársz, mint kereszt anyám, hogy csak zacskós levest tud, meg pizzát rendelni a gyerekeinek, mert ha neki áll főzni, abban nem sok köszönet van!:D

2010. nov. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
48%
A lány bevállalta, hogy 23 évesen még nem tud főzni. És Ön bevéllalja? Igen vagy nem?!
2010. nov. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem egy kicsit gáz... Én 17 éves vagyok, de szinte bármit elkészítek, bár én imádok főzni, sütni, meg persze enni is:) De én elég önálló vagyok, és nem is szeretnék annyira önállótlan lenni, hogy még főzni se tudjak:S
2010. nov. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
46%

Bocsi,de én 19:17-essel értek egyet teljesen..

Lehet,h lepontozol vagy nemtudom,de te kérted ki a véleményeket,úgyh fogadd el,mindenki máshogy gondolja.

Én is úgy gondolom,h elég gáz,h azt veszem észre én is a környezetemben,h csomó fiatalnak a feneke alá van rakva minden és tök nem önállóak és ha véletlenül rossz helyzetben kerülnének,csak állnának és nem tudnák megoldani a dolgokat.. Szerintem lányoknál főleg már fiatalon meg kell szerettetni a főzéssel kapcsolatos dolgokat..nem eröltetni kell! hanem megmutatni egy két dolgot..Most lehet úgy tűnik,úgy beszélek mint vmi anyuka,de 21 éves vagyok még csak és én nagyon örülök,h anyukám arra nevelt,h segítsek itthon mindenben,főzés is stb.. néha meg is kér,h csináljak ebédet és ilyenkor legalább a válláról le veszem azt a feladatot. Egyébként én imádok is főzni,szval nekem nem probléma,nem érzem kényszernek.

2010. nov. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!