Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok szellenteni a...

Szoktatok szellenteni a férjetek előtt? És a kakilás hogy zajlik?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 20:51
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
Nem épp te voltál az, aki szerint ha ez sűrűn fordul elő, annak kezeltetnie kell magát, mert egészségi problémái vannak?
2010. nov. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
75%

De..és ennek hol mondtam ellent?:)Megnéztem a linkedet és én biztos nem vagyok normális,de nekem is elment volna a kedvem a szextől ha a párom fölém hajol és egy jó nagyot direkt elereszt..

Attól,hogy természete még nem kell primitivnek lenni.. SZÁMOMRA ez a szituácio pl primitiv, van akinek nem,biztos sokan vannak akik a fingszagra izgulnak,vagy röhögnek rajta hát tegyék..ettől még nem hinném,hogy az én kapcsolatom zárkózottabb a párommal mint nekik.

Ha kicsúszik normális,viszont ha pont mikor szexre csábitom és odafingik.. nekem ez nem fér bele.

Ja igen,és mindkettőnk tudja,hogy mint minden ember mi is szoktunk fingani csak nem mindegy,hogy hogy intézzük állat modjára,fölém hajolva odadurrantani,vagy esetleg csendben kieresztve,vagy úgy,hogy kimegyek a wcre,vagy a folyosóra.

Semmi gond nicnsen azzal,ha mások bátran bármikor a másik előtt,én is volt már,hogy véletlenül eleresztettem. De ha érzem,hogy kell akkor inkább kimegyek,hogy ne fulladjunk meg. EZ MIÉRT ANNYIRA ROSSZ?

2010. nov. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..



Ez is pl sztem kifejezetten parasztság a férfi részéről,hogy direkt rányom egy jó nagyot,hiába kéri az asszony,hogy kicsit disztingváljon.Nem azt,hogy ne fingjon ,olvasd csak el kedves előző..

Én otthon az eblédőasztalnál sem fingok ha kell,hiába vagyok otthon,és csak a párommal,mivel egyes helyzetekben gusztustalan és kiábrándito,kaja közben még a párom előtt se fogok fingani. És nem azért,mert feszengek vagy nem merek előtte,hanem mert undorító kaja közben a fingszag...de cáfolj meg nyugodtan

2010. nov. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
36%

shimán! :D

már 2éve együtt vagyunk, kb az első hónaptól nyomjuk a galambot egymás előtt. nem tudjuk kiizzadni :P

egyáltalán nem ciki, inkább röhögünk egy jót, vagy poénosan szidjuk egymást, hoyg milyen büdös a produkció.

ez nálunk az igaz szerelem jele :D sok egyéb más mellett :D


kaksinál ez úgy néz ki, hogy én kb 3perc alatt végzek törléssel öltözéssel lehúzással együtt, hites uram meg ott kotlik rajta vagy fél órát, így persze olyan az egész fürdő, hogy vágni lehet a xarszagot :D


ja, és persze nem nézzük egymást. én nyitott ajtónál végzem a műveletet, drágám meg csukottnál-biztonsági okokból :D

2010. nov. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
71%
Nem mert primitivnek tartom, azert vagyok ember hogy tudjam iranyitani magamat, ennyi erovel galamb is lehetnek, az is szarik amikor jon... Es ra is szolok a masikra ha elottem fingik, nem csak a paromra de a csaladtagjaimra is. Nagywc-nel meg magamra zarom az ajtot.
2010. nov. 6. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
0%
fingani nem, de kakilni mindig egymás előtt, mert szégyenlősek vagyunk. 26/nő, 29/férfi
2010. nov. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:

Napközben nem. Éjszaka előfordul, hogy pukizok, de hát ő is.

Külön van a wc meg a fürdő, ha bent van a wc-n, vagy én, akkor nem zavarjuk egymást.


(Az első fél évben nem mertem kakilni mikor nálunk volt, és elég komoly szorulásom lett. Heti 1x volt székletem..)

2010. nov. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
85%

jót röhögtem a válaszokon :)


Akárhogy is nézzük, az _elfogadás_ jele,ha a pár két tagja ezeket a ciki és nem kellemes dolgokat meg meri egymás előtt tenni. Jele, hogy elfogadtam a másikat, és tudom, hogy a másik is elfogad engem. Természetes, hogyha érezzük, hogy jön, akkor azért igyekszünk visszavonulni a wcre. de ha valaki feszeng attól, hogy levetkőzze az illemet a párja előtt, az nem kellemes. Sok olyan pillanat és állapot lesz az életben egy házasságban, amikor át kell sajnos lépni az illemet.

Az biztos jele a szerelemnek és a harmóniának, ha meg tudjuk az ilyesmit bocsájtani a párunknak, és magunknak.

2010. nov. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
28%
10:13 nagyon egyetértek újfent. És gratulálni tudok annak, aki illendőségből vissza tudja tartani a pukit. Én azt nem tudom, sajnos én ilyen kis bendzsa vagyok:) De sebaj, így fogad el a férjem, meg én is őt. Ja, fel/le is vetkőzünk egymás előtt, és akár világosban is. Húúúúúú, remélem ezért nem vagyunk túl extrovertáltak....
2010. nov. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
100%

Mi sem szoktunk egymás előtt szellenteni,de nekem sikerült 1x tüsszentés közben.Jót kacagtunk.

18/L

2010. nov. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!