Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok szellenteni a...

Szoktatok szellenteni a férjetek előtt? És a kakilás hogy zajlik?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 20:51
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
66%

Nálunk nem tabu. Nem csinálunk belőle versenyt, de ha kijön, akkor kijön, nem dől össze a világ, nem utál ezért, nem undorodik tőlem, ugyanúgy kíván, és nőnek tekint.

Kakilásról csak azért tudunk, mert mindketten reggel szoktunk, de ha később jön közbe, egy közös program alkalmával, akkor mondom, (meg ő is), hogy hosszabb időre elmegyek és kész.

Lassan 5 éves kapcsolat.

21/L

2010. nov. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
71%
Ez nem szó kiforgatás. Azt írod,hogy akkor meg két ember között a legjobban a nyíltság, őszinteség, ha ezt is felvállalják a másikban? Akkor most el kéne gondolkodnom,hogy a 4éves jól működő kapcsolatom nem is nyílt,meg nem is őszinte? Azért,mert nem durrantok az orra alá?!?Nem azért,mert nem merem. Azért, mert büdös, és nem szeretem, ha azt érzi rajtam, közelemben, hogy büdös vagyok. Mert szeretek odafigyelni a részletekre,a hajamra, az öltözködésemre, hogy mindig ápolt legyek. Mert mások előtt sem teszem, akkor előtte miért tenném? Mert fontos számomra az illem, ami a mai világban az embereknek egyre kevésbé.
2010. nov. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
84%

Én pl szerteem megtisztelni a páromat annyival,hogy nem fingok az orra alá egy jó büdöset,hanem kimegyek a wcre..

Ha ebből bárki azt állapitja meg,hogy nem "nyilt" a kapcsolatunk,arra nem tudok mit mondani..

Természetesen volt mrá,hogy nagyon kelelt és véletlenül pukiztam maximum csak röhögünk rajta.

Számomra valahogy mégis alpári egy 6 négyzetméteres szobába befingani TV-nézés közben.. undorito,akkor is ha természetes.

De ez az én privát véleményem,én nem szólom meg zaokat akik bátran szellentenek ,cska én nem csinálom és kész. HGülyeség ebből méylremenő következtetéseket levonni.

2010. nov. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
100%

A kakilás meg ugy zajlik,hogyha szarnom kell leülök a wcre,bezárom az ajtót és szarok...ugyanígy én sem nyitom rá a páromra az ajtót ha kakil és nem is trécselünk közben..

Ennyi magánszféra azért szükséges nekünk..

Én olvastam ezen az oldalon olyat is,hogy a pár két tagja jol megvizsgálja a végterméekt,és jókat röhögnek rajta..

Na szerintme meg pl ez a nem normális mégsem szóltam be nekik.

2010. nov. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
38%

Azért milyen szar lehet, ha minden fingásnál kirohangáltok. Most elképzelem, hogy nézitek a Titanicot, épp lesüllyed Jack és akkor "várj drágám, nyomj egy pause-t" :D

A tisztelet rohadtul nem ott kezdődik, hogy működik-e a szervezeted, vagy nem. Ha valaki ezt hívja ápoltságnak és tiszteletnek az fogalomzavarban van.

2010. nov. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
94%

Hát nekem pl kúrvára nem kell 2 percenként finganom,mégha babot eszek akkor sem..el avgy te tévedve,hogy ki kell rohangálni..

Ha valakinek rossz a bélmüködése és nagyon szeles annak egészségügyi okai vannak és kezeltesse magát

2010. nov. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
18%
Ki a lóg*sz beszélt 2 percenkéntről? Mondom, valami nem stimm ma nálatok.
2010. nov. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
88%

Amúgy attól hogy természetes még nem muszáj a nagyközösbe bedobni.. a menstruációm is természetes,mégsem dobálom a kukába becwsomagál nélkül a véres tamponokat.. pedig elhiheted,a párom sejti,hogy menstruálok:)

Vagy szeretem megmosni a fenekem kakilás után,hogy ne maradjon szaros..persze a szar is természetesen,ettől még megmosom.

ha beteg vagyok kedvem lenne néha egy jó nagy krákogás kiséretében köpni egyet a szőnyegre,ahogy jön,mégis kivonul a mosdóba mert el lehet intézni kútluráltan is. Ennyi a véleményem,és még millió példát tudnék hozni . Attól hogy természetes még nem muszáj egy büdöset befingani.. sokszor ha egyeüdl vagyok még én is gusztustalannak találom a sajátomat,hát a páromat szeretném megkimélni ettől.

ha szabad téren vagyunk,minden gond nélkül fingok egyet és az sem zavar ha ő cisnálja..de én igenis inkább arébb megyek 5 lépsét mint hogy megfulladjon a párom

2010. nov. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
56%

a "kirohangálni" szó én naivan azt gondoltam arra utal,hogy két fingás között relative kevés idő telik el,ezért írtam ,hogy 2 percenként. De te biztos sokkal jobban tudod mi működik nálunk meg mi nem.

Nem tudom miért lenne annak rosszabb vagy kevésbé felszabadult a kapcsolata aki nem akar a másik orra alá fingani egy pö.csömnyi szobában. Az összefüggést nem értem.

2010. nov. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Parancsoljatok, nektek való ez a kérdés :) Főleg azok a válaszok, akik szerint át kell beszélniük a kapcsolatukat :)):)

2010. nov. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!