Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok szellenteni a...

Szoktatok szellenteni a férjetek előtt? És a kakilás hogy zajlik?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 20:51
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
64%

Igen és mindig jókat nevetünk rajta. A kakilás pedig hát hogy zajlana?ami bement annak ki is kell jönnie....amúgy van, hogy ő épp bent van a fürdőbe (vagy fordítva) mikor én wc-zek, de nem csinálunk ebből ügyet, inkább beszélgetünk közbe:)


20/L

2010. nov. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
57%
Hát, nekem csak párom van még, de mi igazán nem zavartatjuk magunkat. Azért, mert valamelyikünk éppen a wc-n ül, a másik simán bemegy kezet mosni, nem csinálunk belőle gondot.
2010. nov. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
65%
Persze, jót röhögünk rajta:-)) természetes dolgok. A másik meg különc wc van szóval ott mindenki intézi a dolgát.:))
2010. nov. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
56%

1. nem

2. Mi köze a vécében zajló eseményekhez bárkinek is???

Vagy te esetleg nyitott ajtónál, vagy a szoba közepén ürítesz? -.-'

2010. nov. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
41%
Én a barátom előtt szellentek és nem zavrja..kivétel, ha lecsót eszek attól aztán megpusztulna.x'D Kakilás az úgy megy, hogy szólok, hogy ne menjen be büdi van.xD Az őszinteség az elfogadás jele.:D
2010. nov. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
59%

21:00 mintha magamat hallanám:D nálunk is ugyanígy megy, csak én nem a lecsótól hanem a babtól tudok nagyon durvákatXD

Ja és nekem nem férjem van, hanem vőlegényem.


Első voltam:D.

2010. nov. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
84%
Soha. Tisztelem annyira, hogy nem teszem, mert ha idegen előtt visszafogom magam, akkor miért érne ő ennél kevesebbet?!
2010. nov. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
98%
soha nem mennék be a fürdőbe ha a párom a dolgát végzi és ő sem jönne be soha. Szerintem ez olyan dolog ami magánügy.
2010. nov. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
57%

Nekem még csak barátom van,de ezek nem problémák nálunk :Dvagyis inkább nála,én visszafogom magamat,de Ő.. :D

Tegnap este elment lefürödni,én meg bementem hozzá,és amikor ült a kádba,simán elengedett egy "galambot" :DDDtök jót röhögtünk rajta

2010. nov. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
88%
Soha egyiket se csinálnám előtte, ahogy más előtt se. Lehet,hogy hogy ha véletlen jönne ki, röhögnénk egy nagyot. Szerintem egy nő ne igénytelenedjen le a párja előtt akkor sem,ha már húsz éve együtt vannak. És fordítva.. Persze ezzel nem akartam megbántani senkit. Amúgy mi van az alvással? Mert ugye akkor el vannak lazulva az izmok,és nem tudod tudatosan visszatartani... Én mindig ettől félek. Mi van,ha teli pukizom a szobát éjjel,ő meg fulladozik.... :D
2010. nov. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!