Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok szellenteni a...

Szoktatok szellenteni a férjetek előtt? És a kakilás hogy zajlik?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 20:51
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
87%

1. nem

2. az arra kijelölt helyiségben...

2010. nov. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
84%

Most itéljetek el, de szerintem ez is hozzájárul egy felszabadult, vicces kapcsolathoz. Rossz volt eleinte nekem is, hogy állandóan feszengtem, nem tehettem amit akartam. Most viszont bármit megtudok tenni előtte is, ráadásul még a kapcsolatunknak is jót tesz, olyan értelemben, hogy felvállaljuk magunkat 100%osan.

Neki nem csak a csinos, finom és nőies énem kell, hanem a viccesebb, más számára ciki oldalam is.

2010. nov. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
82%

Ez mind szép és jó, de a fiatal párkapcsolatoknál még olyan ciki... Azért hozom ezt a példát mert én még nem voltam házas.

3 év volt a(z eddigi) leghosszabb párkapcsolatom, de az alatt a 3 év alatt egyszer sem pukiztam a párom előtt, egyszerűen nem vitt rá a lélek és cikinek tartottam. Bezzeg ő teljesen máshogy gondolkodott erről és rendesen eresztette a galambokat. :)

A másik ügyet is tök cikinek érzem, egy friss párkapcsolatnál borzalmas érzés, hogy tudom, hogy tudja, hogy mit csinálok/csináltam... Egyszerűen nem tudom megszokni. :)

2010. nov. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
92%
Valahol azt olvastam, hogy az egy valódi oda-vissza kapcsolat, ahol a felek már mernek egymás előtt is szellenteni. Ez nálunk így van, és mindent meg tudunk beszélni. A kakilás más. Nem hiszem, hogy ebben a szituban vki igényli egy másik embertársa jelenlétét.
2010. nov. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
71%

Pukizni szoktam, pisilni is szoktam előtte ha együtt vagyunk a fürdőben, ő is előttem. De kakilni azért nem.

Nem tudom miért jobb az a nő aki "nem igénytelenedik le" olyan szintre hogy a párja előtt pukizik, ha úgy hozza a sors...szerintem ezzel kapcsolatban senkinek sincsenek illúziói, mindenki tudja hogy az emberek pukiznak, böfiznek, ürítenek. ennyi.

2010. nov. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
76%

Egyetértek 21:27!

Nálunk szülés alatt is bent volt a párom, Nem értem azt, hogy miért ciki a párod előtt szellenteni? Büfögünk is , csuklunk is,hapcizunk is; miért pont a szellentés lenne "gond"?Ez emberi működés, természetesnek kéne lenni.

2010. nov. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
84%
Hát ha azon múlik egy kapcsolat igazisága,hogy tudtok egymás előtt fingani,akkor hajrá...
2010. nov. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
72%

Én férfi vagyok.

A párom is fingik néha hangosat, bár én jóval többször. :P

Szarni viszont nem szoktunk egymás előtt vagy egy légtérben.

Amúgy úgy zajlik, hogy letolom a gatyát, ráülök a klozetra és néha nyomok is egyet, néha elég csak elengedni és már jön is kifelé kulabácsi. Utána sggtörlés wc-papírral, majd ki is mosom a vlagamat.

2010. nov. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem mi páran tudjuk , miről írunk, nem kell kiforgatni a szavakat. A puki természetes jelenség, és nem szégyen.Nem hiszem, hogy él vki pl. 20 éve kapcsolatban és azt mondja, hogy csodálatosan működik minden úgy, hogy a szellentést nem meri a párja előtt kivitelezni. Akkor megy két ember között a legjobban a nyíltság, őszinteség ha ezt is "felvállalják" a másikban.
2010. nov. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
76%
Igyekszem nem szellenteni mivel nem tartom nőiesnek. Ő bármikor szellenthet előttem mert az olyan pasis. Én inkább kimegyek.
2010. nov. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!