Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hülye voltam. De mit...

Tudom, hülye voltam. De mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Eléggé elmentem rossz irányba, elkezdtem cigizni.

A szüleim is cigiznek, de mondták, hogy ne csesszek ki magammal, és ne szokjak rá, ezzel csak magamnak ártok.Amúgy nagyon jó a viszonyom velük, szinte mindent meg tudunk beszélni.

Azt történt, hogy szerelmes lettem, és a fiú pedig cigizik. Tehát rászoktam én is(már nagyon bánom). Ezt igazából nem sokan tudják(szüleim sem), csak a fiú, mert ugye ő adott először, meg a legjobb barátaim.

De rájöttem, hogy ezzel a cigi dologgal csak magamat teszem tönkre, magamat hozom sz*r helyzetbe. Leszokni viszont nem tudok, már jópárszor próbáltam.. Volt ilyen nikotintapaszom, rágóm, de semmit sem ért.



Mit tegyek? Hogyan tudnák leszokni? Valami tanács?


14/L


2010. nov. 4. 19:32
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Te meg gyermek vagy es fejlodesben, tehat legyen akaratod es tedd le!

En nem fogom most Neked felsorolni, hogy mennyit artasz ezzel a szervezetednek, mivel mar a "csapbol" is ez folyik mindenfele.

Viszont En dohanyzom, es amikor elkezdtem erezni az egeszsegkarosito hatasat, tehat kohoges, akkor valtottam. Nem hagytam abba, de egy japan gyartmanyra tertem at, ami mar nem annyira karositja a tudot.

En nem erzem meg az arat pl., de Neked ez tul koltseges lesz, es valoban rosszat teszel, tehat most letudod tenni, de akarat, eros akarat kell hozza.

2010. nov. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
.
2010. nov. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!