Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hülye voltam. De mit...

Tudom, hülye voltam. De mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Eléggé elmentem rossz irányba, elkezdtem cigizni.

A szüleim is cigiznek, de mondták, hogy ne csesszek ki magammal, és ne szokjak rá, ezzel csak magamnak ártok.Amúgy nagyon jó a viszonyom velük, szinte mindent meg tudunk beszélni.

Azt történt, hogy szerelmes lettem, és a fiú pedig cigizik. Tehát rászoktam én is(már nagyon bánom). Ezt igazából nem sokan tudják(szüleim sem), csak a fiú, mert ugye ő adott először, meg a legjobb barátaim.

De rájöttem, hogy ezzel a cigi dologgal csak magamat teszem tönkre, magamat hozom sz*r helyzetbe. Leszokni viszont nem tudok, már jópárszor próbáltam.. Volt ilyen nikotintapaszom, rágóm, de semmit sem ért.



Mit tegyek? Hogyan tudnák leszokni? Valami tanács?


14/L


2010. nov. 4. 19:32
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
tudnék*
2010. nov. 4. 19:37
 2/32 anonim ***** válasza:
37%
oh épp ki akartam javítani :D
2010. nov. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Még idejében rájöttél, ez később csak rosszabb lenne. Én 12 év dohányzás és jópár sikertelen kísérlet után találtam egy könyvet Allen Carr - Rövid úton leszokni a dohányzásról. Nem igazán hittem benne, hogy segít, de bejött, nagyon bejött. Szinte minden nehézség nélkül hagytam abba a dohányzást egyik napról a másikra. Úgyhogy vesztenivalód neked sincs vele. Itt megtalálod hangoskönyv formájában:


[link]

2010. nov. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
hát.. csak elírtam.XDD
2010. nov. 4. 19:44
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok: hát attól függ naponta mennyit szívsz? mert ha többet szívsz és nem megy a leszokás akkor csak napi egy szál maximum :D vagy már hallottam olyanról is hogy szívod csak nem gyújtod meg...
2010. nov. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Próbáltam már.. :(
2010. nov. 4. 19:44
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen nemtudsz úgy rászokni..

holnaptól nem cigizel és kész..kb igy kell leszokni.

én is cigiztem 14-15 évesen de rájöttem h igazából nincs értelme és azóta sem cigizem.

L/22

2010. nov. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Szia! A legnehezebb dolgon már túl vagy, felismerted a problémát és segítséget kértél. Én már felnőtt ember vagyok mégsem vallom be, hogy ártok magamnak. Mondjuk nem vagyok terhes, nem vagyok férjnél, így abszolút magamnak ártok vele, ha cigizek, de ezt sem vallom be. Szóval ezer meg egy módja van a leszokásnak, ajánlom az akupunktúrát, az nagyon jó :)
2010. nov. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

19:44

háát, napi 8-10 szál..:S

ha nem gyújtom meg és úgy szívom, semmit sem ér, mert ugyanúgy kívánni fogom

2010. nov. 4. 19:46
 10/32 anonim ***** válasza:
Mellesleg szerintem nem túl szép amikor egy nő dohányzik :/
2010. nov. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!