Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg én voltam a hülye?

Tényleg én voltam a hülye?

Figyelt kérdés

Egyedüli gyerek vagyok,lány.Van két barátnőm,akik testvérek.Az egyiket hívjuk A-nak,a másikat B-nek.B-vel régebb óta jóban vagyok,volt itt nálunk többször.A-t még sosem láttam élőben,vele csak neten ismerkedtem össze fél éve.Van még egy testvérük(mindhárom lány),ő G.G-vel eddig semmi bajom nem volt,őt 3-4 hónapja ismerem csak.A lényeg az,hogy játszottunk neten(honfoglaló) A-val meg G-vel.. erre B. besértődött,mert hogy vele nem játszottam..de mondtam,hogy majd később.Erre meg megsértődött,hogy ő vele nincs kedvem játszani(!!),közben meg igen is volt kedvem..:/ és erre próbált A. észhez téríteni,hogy ne legyek már ilyen makacs,hogy játsszak..de hát mondom megsértődött B. :/ és akkor én nem akartam játszani.

Most nem is erről a játékról van szó,elég gyerekesek lennénk,ha csak erről lenne szó!

DE!ITT szó van arról,hogy B. nagyon megszokott sértődni sok mindenért.Most tényleg én vagyok a hülye,hogy nem akarom,hogy a tesók összevesszenek?


2011. júl. 5. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem B anyuci kedvence, és nem tudja elfogadni, ha nem ő van a középpontban. Ki a legidősebb?
2011. júl. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

B. a legidősebb.

De szerintem A. anyuci kedvence.. vagyis hát én így látom.G. nem igényel törődést szerintem,B.-vel meg nem törődnek nagyon sokat..

2011. júl. 5. 16:28
 3/5 anonim ***** válasza:
B tényleg anyuci egyetlene lehet,de majd idővel ő is változni fog.Majd megenyhül...
2011. júl. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen "vérre menő" okok miatt sértődik meg, akkor okosabb lenne nem törődni vele. Ezen az alapon ugyanis legközelebb azon húzza majd fel magát, hogy ti az orrotokon veszitek a levegőt, azért mert őt akarjátok bosszantani. Ha az ilyen típusú sértődésen az "elkövetők" sokat agyalnak, csak azt érik el, hogy úgy tűnik, mint ha tényleg elkövettek volna valamit. Nem véletlenül mondta a testvére, hogy ne foglalkozz vele, igaza volt.
2011. júl. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mire azt hinné az ember,hogy basszus minden rendben van.. akkor kiderül,hogy dehogy is van minden rendben!

Aztán mi van,hogyha komolyabb dologról van szó.. akkor hogyan tegyek én igazságot?

Tegyen igazságot,aki akar,én ebbe nem vagyok hajlandó belemenni.Ti mit tennétek?

2011. júl. 5. 16:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!